Autor Wątek: NurAbSal  (Przeczytany 4638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NurAbSal

  • Gość
NurAbSal
« dnia: Grudzień 16, 2005, 02:43:24 »
Witam!

Nowy to ja nie jestem, ale postanowilem po ponad poltora roku odwiedzic polska stronke o EvE... :)

Pozdrawiam wszystkich Polakow (i Polki) grajacych w EvE...

Jestem w sojuszu Curatores Veritatis Alliance (CVA)
corp moj to Imperial Dreams (ID) - przenioslem sie niedawno z PIE Inc, z powodu powrotu mojego dawnego korpa do Imperium i do walki z Minmatarskimi terrorystami (Amarrski sojusz CVA i minmatarski UK sa to sojusze rolpleyowe - skupiamy sie praktycznie na wojnie miedzy nami - czyste pvp)

Ostatnio Draughnor dolaczyl rowniez do ID, wiec razem z Szumo Manosem jest nas w ID trzech Polakow. :)

dzikus

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2005, 11:25:53 »
Witam w Centrali :)

LosBekoczoS

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2005, 13:56:07 »
Omg Nurb heh no nieposadzalem Ciebie ze ciebie jeszcze tu neima heh no wiesz co A FE taki spozniony  :P  :P  :P  :P  :P  :P

Draughnor

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2005, 08:58:44 »
Nurabsal to jest hero tego corpa <hug> ja tez <hug2> a przy takim zaplonie to i interia stabilizer nie pomoze :>

Selvin

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2005, 11:00:01 »
to nie Ty przypadkiem straciles dreada ... chyba ogladalem niedawno jakis filmik :)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
NurAbSal
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2005, 11:01:35 »
Cytat: "Selvin"
to nie Ty przypadkiem straciles dreada ... chyba ogladalem niedawno jakis filmik :)


ale forum ju? nie doczyta?e?  :twisted:
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2492&start=15  :p
Bermuda Syndrome [BAS-3]

rafaello

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2005, 23:36:33 »
stracil i odzyskal :)

partridge

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2005, 15:28:30 »
Czy to ty przypadkiem nie sprzedawales ISK'ow na eBay'u?

NurAbSal

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2006, 00:51:21 »
Heh... probowalem... ale gosc przez ktorego mialem sprzedac (polak btw) oszukal mnie i po przelaniu iskow na swoje alty kazal mi spadac na drzewo... wiec nie sprzedalem... Chociaz Ty historie ta znasz, gdyz zaraz po zaistnieniu tego fakty zalilem sie Tobie... stare dzieje...

A dreda stracilem i odzyskalem... CCp zwrocilo mi go z powodu buga z siege modem, ale tak miedzy nami to popniecie mojego dreda misie nalezalo... Zbyt ostro z nim szarzowalem, zbyt bylem pewien jego potegi... i dostalem nauczke... a moj nowy dred jest jeszcze lepszy - 108k armora z resistami 76%-88% ftw! Ale teraz uzywam go tak jak sie powinno uzywac znerfionego dreda - tylko i wylacznie do atakow na POSy... dwa rozwalone juz mam na swoim koncie... :)

Draughnor

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2006, 12:54:45 »
;)

rafaello

  • Gość
NurAbSal
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2006, 13:32:55 »
Cytat: "NurAbSal"
Ale teraz uzywam go tak jak sie powinno uzywac znerfionego dreda - tylko i wylacznie do atakow na POSy... d


a to kiszka :/