Autor Wątek: Planowanie rozwoju postaci-zaplanowany rozwoj skili itp.  (Przeczytany 2713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zaboleq

  • Gość
Planowanie rozwoju postaci-zaplanowany rozwoj skili itp.
« dnia: Listopad 20, 2005, 13:27:49 »
Chodzi mi o to ze wyjezdzam na da tygodnie i szkoda by bylo ten czas zmarnowac, jednak nie wiem co mam zrobic zeby uczenie sie skili zajel mi az dwa tygodnie.Z tego co sie dowiedzialem to aktualnie moge sie uczyc tylko jednego skila a zaznaczac ich do kolejki nie mozna.Czytalem gdzies jednak ze istnieje program w ktorym mozna sobie zaznaczac kolejne skile do uczenia jednak jak to dziala??Moze mi ktos powiedziec czy taki program istnieje i jesli tak to jak dziala i jak go ubslugiwac.Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc bo wieczorem wyjezdzam.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Planowanie rozwoju postaci-zaplanowany rozwoj skili itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2005, 13:37:29 »
Taki program istnieje, ale pozwala Ci co najwy?ej zaplanowa? kiedy masz zmieni? skilla, ale za Ciebie go nie zmieni...
Co Ci mog? podpowiedzie? to to, ?e na pocz?tku mo?esz sobie ustawi? np fregatki na 5 lvl - bardzo przydany skill, a jak nie masz learningów to w?a?nie co? ze dwa tygodnie b?dzie si? robi?... Ewentualnie popro? kogo? ?eby za Ciebie zmienia? skille...
Przedwieczny.