Eve Online > Starsze dodatki

Kolejny Content Path w drodze - pierwsze dodane mozliwosci

<< < (2/14) > >>

regis:
etam, moje instasy narazie dzialaja niezawodnie :P

LosBekoczoS:
Ace czemu Bm-y maja nie dzialac starczy ze masz je zrobione na 20 km i sobie na 0 zawsze wskoczysz :D potrwa jedynie chwile przystosowanie bmow i tyle :D

StellarSheep:
Dlaczego maja nie dzialac? Proste. Bo nie bedziesz mogl robic bm`a w poblizu obiektu? Muka?
Yeah nareszcie bedzie spokoj. Nareszcie podrozowanie bedzie mialo znaczenie w tej grze, bo poki co to jest to zalosciwe. Jak dla mnie przelecenie z poludnia na polnoc powinno trwac x godzin. A tak naprawde to i dluzej.

Selvin:
spokojnie .... ta zmiana nie wiejdzie do nawet RMR ... przynajmniej tak powiedzial TomB ... i cale szczescie ...
instany co prawda utrudniaja mi snipowanie bramek (np ostatnio Szczutek mi uciekl :) ) ale z drugiej strony mogle przeciez wystawic babelka :)

StellarSheep:
BM`y zawsze byly plaga i zawsze byly zwalone. BM`y z zalozenia nie zostaly stworzone po to zeby przyspieszac podrozowanie. Anyway imho teraz z tym clone jumpem podrozowanie na dlugie odleglosci bedzie ok. Ale cos za cos.
A co do handlu, robienia misji etc ...
To powinno byc tak ze zakladasz mwd i nara. Albo ab. ( mwd i w deadspeace powinno sie dac uzywac mwd ) Tez latam po iles jumpow dziennie i jakos moge spokojnie wyzyc bez insta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej