Autor Wątek: Stabilnosc serwerow  (Przeczytany 19605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RIPsento

  • Gość
Stabilnosc serwerow
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 29, 2005, 12:19:03 »
Nie no kurw* ma? znowu serwery im pad?y czy co nie da si? wej?? nawet na g?ówne forum. Wszystko w posz?o si? przej?? ca?y urobek od rana. I co znaczy proxy not connected??????

pticu

  • Gość
Stabilnosc serwerow
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 29, 2005, 12:32:33 »
to znaczy ze napiszesz petycje jak nie wstanie przed DT i ci puchy znikna :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Stabilnosc serwerow
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 29, 2005, 13:05:27 »
Cytat: "RIPsento"
Nie mam routera tylko po??czenie kablowe czy jakie? lan nie jestem pewien co to dok?adnie jest. Najgorszy jest fakt ?e wszystko dzia?a?o dzisiaj rano. Praktycznie nie by?o problemów do godziny 12.00 naszego czasu. Pó?niej po restarcie nie mog?em si? ju? po??czy?. Nie wydaje mi si? ?eby wina le?a?a po stronie mojego ??cza ale sam nie jestem ju? niczego pewien.


Tez tak czasami mam ze rano laczy mi sie bez problemu a po DT po jakims czasie zrywa mi polaczenie.
Nie zmienialem MTU tylko próbowalem sie polaczyc kilka erazy i za któryms zadzialalo a jak nie to nastepnego dnia rano poszlo za pierwszym razem. Wydaje mi sie ze wplyw na to ma albo obciazenie serwera albo lacza w godzinach popoludniowych.  :?

Do zmiany MTU najlepszy jest programik do którego linka podal marcoos. Nie trzena nigdzie grzebac i nic sie nie zepsuje.  :roll: