Autor Wątek: Error Denve  (Przeczytany 5923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

error

  • Gość
Error Denve
« dnia: Wrzesień 19, 2005, 18:17:38 »
  • nickname: Error Denve (alias Denver)
  • nacja: Amarr/Amarr
  • korporacja: classified
  • data "urodzenia": 08.09.2005

  • biografia:  "To by?y ci?zkie czasy, czasy b??dów i wypacze?, czasy gdzie podstawowe ludzkie uczucia przesta?y istnie?. Tak mo?na w skrócie opisa? pewien okres mojej aktywnegj egzystencji kiedy za marne pare ISK przerywa?em scie?ki ?ycia niewygodnym ?wiadkom,d?u?nikom, kochankom, któ? by ich dzisiaj spami?ta?. Jednak do czasu, pami?tam moje ostatnie zlecenie obieca?em sobie , ?e to ostatni raz ten ostatni przelew który wype?ni luk? na koncie by zmieni? ca?e swoje ?ycie. W?asnie tak, mia?em dosy? tej ?a?osnej monotonii ?eruj?c jak paso?yt na istnieniech innych. To zlecenie które mia?o mnie uwolni? okaza?o si? ostanim ogniwem tego co mia?o mnie uwi?zi?. Zlecenie jak zlecenie ; id?, jeden pewny strza?, dowód, przelew dlatego te? rutyna przy?mi?a moje instynkty. Poszed?em , budynek biura jakiej? koproracji , sekretarka ;
    - "Dzie?dobry, podobno jaka? awaria systemu filtracji powietrza" - stwierdzi?em, ca?y czas jednak pamietaj?c twarz celu.

    - "Nic mi o tym nie wiadomo, zaraz sprawdze" - odpowiedzia?a mi?a sekretarka, utrzymuj?c s?u?bowy u?miech na twarzy. - "Tak prosz? skierowa? sie wind? na ostanie pi?tro" - stwierdzi?a. wy??czaj?c telekomunikator.
    Ze spokojn? twarz? skierowa?em si? do windy, która zatrzyma?a sie na 79 pi?trze bez szmeru. Skierowa?em si? do pokoju biurowego, gdzie jak podawa?y moje ?ród?a mia? znajdowa? sie cel. Zapuka?em delikatnie do drzwi , które jak sie okaza?o nie by?y zamkni?te uchyli?em je i ju? wtedy wiedzia?e, ?e co? tutaj jest nie tak. Spoj?a?em przez deliktan? po?wiat? pochodz?c? z lampy na biurku wprost na fotel .... i tu si? zacze?o ..... Grymas bulu po wypalonej wi?zce po lewej stronie piersi mówi? sam za siebi? , pobieg?em ale pulsu ju? nie by?o w tym samym momencie zabrzmia? sygna? alarmowy. Wpadka, kto? mnie wrobi? to pewne, wybieg?em z biura kieruj?c si? do awaryjnego planu "B", wiedzia?em, ?e plan "A" jest ju? doszcz?tnie spalony. Nie mia?em, dok?d i?? biuro napewno obstawiono, przyjació? nie ma, mój agent nie odpowiada. W mie?cie zacz??y wylatywa? patrole jak rój z uli. Gdzie nie spojrza?em widzia?em niebiesko czerwone ?wiat?a z sygna?em alarmowym. Dopiero jak spojrza?em na przelatuj?cy bilboard z wiadomo?ciami zrozumia?em, ?e by?em tylko pionkiem, ale..... ?ywym pionkiem, który za du?o wie. Osoba, która le?a?a na fotelu i nie mog?a ju? nic powiedzie? okaza?a si? ambasadorem jakiej? pot??nej korporacji nacji Ammar, a jedynym wyj?ciem z tej opresji by?o odnale?? prawd? i osoby, które j? znaj?. - Trzeba ucieka?, natychmiast - pomy?la?em, a na tej planecie nie znajd? miejsca do ukrycia. Musia?em si? zdecydowa? na co?, czego od zawsze si? obawia?em, a przestrzega? mnie mój jedyny dawny przyjaciel. W 5 minut trzeba zmieni? ca?e swoje ?ycie pozostawiaj?c wszystko za sob? bez ogl?dni?cia si?, chocia? przez sekund? (a mo?e to by?o z jakiego? filmu). W??czy?em mój komunikator i po??czy?em si? z osob?, która jako jedyna wydawa?o mi si?, ?e mo?e mi pomóc. I tak si? sta?o zmieni?em to?samo??, wygl?d, ca?e moje ?ycie i co? jeszcze, niestety do transferu umys?u mieli tylko i wy??cznie cia?o jakiej? Ammar'ki nie mia?em wyj?cia, cho? poinformowano mnie, ze mam 14 dni na retransfer mojego umys?u spowrotem do mojego cia?a. Po 12 dniach wiedzia?em, ?e ju? tak zostanie. Za pieni?dze, które odk?ada?em zakupi?em prosty transportowiec, którym skierowa?em si?, a  raczej skierowano mnie do jakiej? ma?o znanej korporacji, od której zaczn? moj? now? drog? a? znajd? prawd? i oczyszcz? swoje nazwisko.
    .... có? .....



  • dodatkowy komentarz: No có? , jak narazie kopi? ale jeszcze za wcze?nie by móc powiedzie?, miner ze mnie. W sumie do EVki do??czy?em z moim znajomym i szukamy niedu?ej ale dobrze wspó?pracuj?cej korporacji.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Error Denve
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2005, 10:30:10 »
Ogladniecia sie?

Generalnie moze byc aczkolwiek liczylem ze raczej juz po tej akcji bedziesz morderca/terrorysta/piratem lub cos w tym stylu :P
A tu taki zawod :P




WANT PIE NOW!!!!!

Sambor

  • Gość
Error Denve
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2005, 11:56:54 »
yo

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Error Denve
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:13:52 »
Bardzo fajny pomys? na biografi? i jak sheep zasugerowa? na pierwszy rzut oka wskazuj?cy, ?e zamierzasz by? "cynglem".
Id?c jednak tropem biografii i jej stylem, ?e w?a?nie przykrywka jako górnika jest tym co nadaje realno?ci...

Je?li chcesz wybra? corp, który b?dzie w stanie "kontynuowa?" obran? w biografi drog? to skup si? na tych zrzeszaj?cych freelancerów. Wymieni? inne o których Ireul zda? si? zapomnie?: -RAV-, Eversi, La Famigilia Torino...

Je?li szukasz tych zajmuj?cych si? g?ównie walk? to polecam PTF i... FUCO (mi?dzynarodowy, ale du?y udzia? rodaków).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Error Denve
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:49:49 »
Cytat: "Dormio"

Je?li szukasz tych zajmuj?cych si? g?ównie walk? to polecam PTF i... FUCO (mi?dzynarodowy, ale du?y udzia? rodaków).


Dormio b??d my si? zajmujemy nie tylko walk? - jeste?my korpem universalnym tak wi?c ka?dy znajdzie tu co? dla siebie (tyle ?e korp ma struktur? militarn? a nie freelancersk?)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Error Denve
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:52:17 »
Jak dla mnie ok - dzi?kuj? za korekt? chocia? napisa?em, ?e g?ównie, a nie jedynie...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

error

  • Gość
Error Denve
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:54:55 »
Nie moge jeszcze za bardzo wybijac sie jako pirat czy bounty hunter bedac minerem nie zwracam na siebie uwagi a znajomy o ktorym wspomnialem jest wlasnie freelancerem z Caldari wiec zrodla informacji mam szerokie nikt nie wspominal ze z poczatku kopacz moze byc kims innym w przyszlosci a na to sie zanosi. Jesli chodzi o korp. szukamy takiego ktory moglby nas wprowadzic w parwdziwe realia EVE czyli zmudna robota tlumaczenia :roll: .
Wiem juz czego brakuej w EVE jako profesji ; Szpiegostwa , ale jakos dam sobie rade 8) .

Moje informacje mowia mi, ze martwy ambasador nalezal do korporacji gdzie istania?y dzialy kopaczy, producent i support assault'ow. I taka musze znalezc. Powesze i zobacze  8)

Dzieki za informacje , bardzo sie przydaly ...

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Error Denve
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2005, 14:06:31 »
Freelancerka ...
Kurde ale w sumie sa gusta i gusciki to bede cicho :P




WANT PIE NOW!!!!!

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Error Denve
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2005, 17:24:04 »
Tak naprawde to nabijam sobie posty hehe ale ciiiiiiii bo jakis zly pan admin zobaczy ;)




WANT PIE NOW!!!!!

LosBekoczoS

  • Gość
Error Denve
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2005, 20:34:07 »
Zobaczy i jeszcze cie bie Owiec spoduja z forum ( tak tak ja tez sobie ponabijam a co )


Ps Error good luck in EvE world :D

dzikus

  • Gość
Error Denve
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 21, 2005, 18:10:45 »
Pan Admin zobaczy?. Ale spoko, nabijajcie. Posty zaczn? kasowa? dopiero jak si? w jakikolwiek znacz?cy sposób zbli?ycie do ilo?ci moich postów  :twisted:
Na razie jednak macie jeszcze troch? przed sob?.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Error Denve
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2005, 10:37:31 »
Gdyby nie ta przeprowadzka i kasacja moich postow to bym ci siedzial na ogonie hehe  8)




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Error Denve
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2005, 10:38:52 »
No jak mamy pozwolenie :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Error Denve
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 22, 2005, 10:44:43 »
Wlasnie zrobmy screena zeby potem nie bylo ze nic takiego nie mowil :P
Dokumentacja dokumentacja :P




WANT PIE NOW!!!!!