Autor Wątek: Problem z czcionk?  (Przeczytany 4698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damis20

  • Gość
Problem z czcionk?
« dnia: Sierpień 31, 2005, 12:07:20 »
Witam
Mam taki problem - 80% tekstów w EvE widze w "krzakach" ( nie chodzi mi o chi?ski j?zyk czy japo?ski ) , poprostu nieda sie tego przeczyta? . Rzadnych prawie opcji niewidze , niemam zielonego poj?cia co si? dzieje w grze bo niewiem co gdzie i jak , help  :?:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2005, 12:21:04 »
Ja mam podobnie w pracy - za s?aby sprz?t, szczególnie karta graficzna. Pokombinuj ze sterownikami graficznymi.
Przedwieczny.

WolfSimon

  • Gość
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2005, 12:25:07 »
Ewentualnie odpowiedni dobór rozdzielczo?ci. Masz panel LCD?

damis20

  • Gość
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2005, 12:29:58 »
Grafe ma Geforca 128mb , klocek 1,6GHz i 768 ramu DDR czy to jest zas?aby komp na t? gr? ? powiem tak gra zasuwa jak bym w mario gra? ale co z tego jak niewiem co sie dzieje wogule i co ja robie :/

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2005, 12:33:33 »
Na takim sprz?cie powinna ?migac bez problemu, ja gra?em na s?abszym... wydaje mi si?, ?e widzia?em podobny temat na oficjalnym forum www.eve-online.com jaki? czas temu... Moze tam poszukaj?
Przedwieczny.

damis20

  • Gość
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2005, 12:41:45 »
Spróbuje zpaczowa? mo?e co? pomo?e , reinstalacja i nowa instalacja sterowników niepomog?a:(

marek

  • Gość
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2005, 20:03:54 »
ja mam za to problem ze wiekszosc tekstow w grze (jak np. tekst tutoriala) mam zasapiane bialym paskiem;/

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2005, 12:57:07 »
Cytat: "marek"
ja mam za to problem ze wiekszosc tekstow w grze (jak np. tekst tutoriala) mam zasapiane bialym paskiem;/


To jest chyba problem za slabej karty graficznej lub starych sterowników do niej.
Mialem podobnie jak odpalilem kiedys EvE w kafejce internetowej, gdzie nie mieli za mocnego sprzetu.  :?

Hip

  • Gość
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2005, 10:58:42 »
czo?em,
moim zadaniem to grafika, ja sobie 2mc temu p?yte spali?em w kompie, a na laptopie który mi zosta? mam dok?adnie to samo z evk?.  

Acha kiedy? zatka? mi si? kurzem wiatrak na grafice i jak si? karta grza?a to by?o podobnie - ale wiekszos? innych gierek jako? dziala?a, wiec troche czasu zaje?o odkrycie ?ród?a problemów....

pHiZzz

  • Gość
Problem z czcionk?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2005, 04:27:29 »
Kilka dni temu mialem problem z czcionka na moim geforce, teraz mam radeona i jest wszystko ok, przewaznie w takich wypadkach zmiana sterownika pomoze.