Autor Wątek: Ale o so chozi?  (Przeczytany 3396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzikus

  • Gość
Ale o so chozi?
« dnia: Sierpień 31, 2005, 10:47:30 »
No w?a?nie, po co to forum?
Proszono mnie o za?o?enie go aby polskie korporacje: PTF, SHCK, RAV i inni (hehehe) mia?y forum na którym mog? wymienia? si? informacjami handlowymi i usprawnia? wspó?prac? mi?dzy nimi. Co z tego wyjdzie - zale?y od samych zainteresowanych.

Je?eli kto? chce moderowa? to forum (pilnowa?, ?eby nie by?o za du?o off-topiców) to prosze da? zna?.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Ale o so chozi?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2005, 11:49:28 »
Mysle ze pomysl takiego dzialu jest troche nie do konca przemyslany.
Kazda z polskich korporacji ma swój dzial i tam na forum ogólnym albo w dziale market mozna zalatwiac takie sprawy jezeli sa one jawne. Jezeli sa natomiast stosunkowo poufne to i tak tutaj nikt ich nie bedzie zalatwial bo kazdy ma dostep  :?

rbialo

  • Gość
Ale o so chozi?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2005, 13:09:11 »
Nie bardzo ?api? ide?...  :?

Je?li to ma byc forum wspó?pracy mi?dzy korporacyjnej, to dost?p do niego powinen by? ograniczony tylko dla cz?onków wspó?pracuj?cych ze sob? korporacji. Nie wydaj? mi si?, zeby korporacja zechcia?a podzieli? si? poufn? wiedz? z inn? korporacj? je?li, wszyscy b?d? mogli si? z ni? zapozna? (przetsanie by? poufna, a tym samym warto?ciowa).

Je?li za? ma to by? forum dla ka?dego gracza EVE (korporacyjnegi i niekorporacyjnego) to uwa?am, ?e mo?na wyko?ysta? do tego istniej?ce ju? fora takie jak:
 - "EVE: Market" do og?osze? handlowych (w tym tak?e ofert pracy!)
 - "EVE: artyku?y" do zamieszczania poradników
 - "EVE: General discussion" do informowania o planach na najbli?sze dni/miesi?ce (czyli "usprawniania wspó?pracy" graczy)

Sambor

  • Gość
Ale o so chozi?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2005, 13:29:15 »
Blaster i rbialo maj? racje.

Konrad

  • Gość
Ale o so chozi?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2005, 14:32:40 »
trzeba bylo nazwac to forum WTSWTBWTT  :lol:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Ale o so chozi?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2005, 09:36:44 »
Co jaki? czas podejmowane s? próby uruchomienia kooperacji pomi?dzy polskoj?zycznymi korporacjami. Ka?da z nich specjalizuje si? w nieco innej dziedzinie...
Osobi?cie uwa?am, ?e pomimo i? market istnia? to nie by? wykorzystywany intensywnie. Te forum jest obecnie otwarte, lecz kto powiedzia?, ?e tak b?dzie jak zostan? wybrani moderatorzy ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...