Autor Wątek: EVE vs WOW  (Przeczytany 10721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ireul

  • Gość
EVE vs WOW
« dnia: Sierpień 26, 2005, 11:06:32 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 18:34:32 wysłana przez Ireul Taar »

dzikus

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2005, 11:39:37 »
Dobry artykul, zgadzam si? w bardzo wielu punktach. Zw?aszcza, ?e gram w obie gry na raz :-)
W WoW gram dla PvE. Jak chc? si? odpr??y?, pozabija? potwory, poogl?da? ?adne lokacje, to WoW jest w sam raz.
W EVE gram dla ludzi. Dla ca?ego kontekstu socjalnego zwi?zanego z t? gr?. Dla tego forum, dla korpa do którego nale??, dla zjazdów EVEowców. Jakby tego nie by?o, pewnie ju? bym porzuci? t? gr?, bo strzelanie do krzy?yków dawno by mi si? znudzi?o.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
EVE vs WOW
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2005, 11:58:49 »
To nie strzelaj do krzyzykow ;)
Strzelanie do kwadracikow jest duzo lepsze.
W ogole nie wiem po co grac w gre multi jesli nie chce sie zmierzyc z drugim czlowiekiem. Czy to beda szachy, karcianka, pool, fpp, rts, mmorpg czy cokolwiek innego. Mnie zawsze to ciagnie w kazdej grze. Rywalizacja z drugim czlowiekiem. To wlasnie to daje najwieksza satysfakcje.




WANT PIE NOW!!!!!

Sambor

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2005, 12:18:59 »
Nie gra?em w WoW'a na oficjalnym serwie tylko na takim dla 400 graczy. Co moge powiedzie? o tej grze... a wi?c jest nudna, za bardzo bajeczna, zdecydowanie dla dzieci, monotonna, ciag?e klepanie mobków, s?abo dopracowane detale postaci. Zrobi?em sobie postac cz?owiek palladyn. Wygl?da? jak smutny dziadek mruz który lata z pa?k? w wielko?ci wa?ka do ciasta a odg?os to taki jakby kto? uderza? g?ow? w biurko :). Dobi?em do 12 lvl i darowa?em sobie posta?, zrobi?em trupka warlocka, do?? fajnie si? gra?o ale zdecydowania gra mnie znudzi?a tak koszmarnie ze zw?tpi?em w gry mmorpg. Fakt ?e lokacje s? ca?kiem ?adne, p?ywanie pod wod? :) Zdecydowanie stawiam na Lineage II ale nie o tym mowa gra?em kilka miechów i bardzo dobrze si? bawi?em jako buffer.

Mo?liwe, ?e gra na oficialnym serwie WoW by?aby zupelnie inna ale nie zap?ace za tak? gre.

...a? w ko?cu znajomy (Perenor, Angus) zapoda? mi linka do EVE, moje oczy i umys? si? rozja?ni?, ?ci?gna?em klienta i zagra?em, bez dwóch zda? jeszcze na trialu op?aci?em konto. Panowie to jest gra dla nszego pokolenia.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE vs WOW
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2005, 13:13:11 »
Ech, IMHO WoWa spaskudzili strasznie, a mo?na by?o z tego wyci?gn?? smaczn? gierk?... Ja teraz czekam Dungeons & Dragons Online... i mam nadziej?, ?e nie b?dzie podobnie spaskudzona... Nawiasem mówi?c, to przy ogl?daniu screenów troch? si? o?lini?em ;)
Przedwieczny.

Sambor

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2005, 13:16:42 »
Mo?e kto? zapoda? linka do D&D  :?:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE vs WOW
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2005, 13:22:10 »
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE vs WOW
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2005, 13:25:14 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "xarthias"
przy ogl?daniu screenów troch? si? o?lini?em ;)

jesli nie masz super kompa to jeszcze przy grze bedziesz mial okazje sie nawet zapienic  :twisted:


Heh, trzeba zbiera? na nowego kompa :)
Swoj? drog?, ciekawe jakie to b?dzie mia?o wymagania...
Przedwieczny.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
EVE vs WOW
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2005, 13:43:20 »
No... graficzka wyglada naprawde niezle... chyba juz nie na mojego laptopa... poczekamy... zobaczymy...

Sambor

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2005, 14:46:36 »
No zapowiada sie cosik ala WoW+Lineage :)

rbialo

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2005, 15:04:03 »
Na temat: 100% racji. I to do tego stopnia, ze nie bardzo jest o czym dyskutowa?.  :?

@ StellarSheep:
"(...)Rywalizacja z drugim czlowiekiem. To wlasnie to daje najwieksza satysfakcje."
"(...)nie wiem po co grac w gre multi jesli nie chce sie zmierzyc z drugim czlowiekiem(...)"

Ju? Ci mówi? po co - dla wspó?pracy z drugim cz?owiekiem.
Poczucie, ze mo?na co? wspólnie stworzy?: zbudowa?, zorganizowa? czy nawet wspólnie postzrela? do krzy?yków to jest to co mnie ci?gnie do MMOG'ów.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
EVE vs WOW
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2005, 15:59:21 »
Looz tez lubie tworzyc. Ale ciagle tworzenie bez zadnej rywalizacji? Eeeee. Troszne nudne raczej. Ze tak sie spytam jeszcze? Po co tworzycie?




WANT PIE NOW!!!!!

rbialo

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2005, 17:50:23 »
Dla*:
 - zabawy
 - poczucia dokonania czego? donios?ego
 - rado?ci tworzenia
 - z nadmiaru wolnego czasu
 - inne (nie wiem jakie)

*) niepotrzebne skre?li?


Czyli po to samo po co inni walcz? (tylko zamistr rado?ci tworzenia wstaw sobie rado?? niszczenia). :D

unique|tom

  • Gość
EVE vs WOW
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2005, 18:15:14 »
Cytat: "StellarSheep"

"(...)Rywalizacja z drugim czlowiekiem. To wlasnie to daje najwieksza satysfakcje."
"(...)nie wiem po co grac w gre multi jesli nie chce sie zmierzyc z drugim czlowiekiem(...)"


No dla mnie rywalizacja niekoniecznie musi si? wi?za? z grawerowaniem komu? maski Antimatterami, tudzie? Tachyonami. EVE umo?liwia rywalizacj? na tylu polach, ?e dla ka?dego si? znajdzie "arena" do ró?nych dzia?a? PvP czy to w handlu, produkcji itp. To jest dla mnie najwi?kszy atut EVE - diversity of professions, i co najlepsze z ka?dym kolejnym patchem ka?da z nich jest stopniowo rozwijana.