Eve Online > Patche i dodatki

Nadchodzi KALI...

<< < (2/32) > >>

Dormio:
Skoro flagship to obstawiam BS-4, leadership-4/squad command-4, ASC-1
 :twisted:

StellarSheep:
Kiepsko obstawiasz. Bo wg mnie to pewnie z 6-7 skilli i wszystkie na lvl 5. Juz nie wspominajac o bs`ie na lvl 5 bo to bedzie mus.
Tak czy siak naprawde CCP zaczyna mnie wkurwiac swoim podejsciem do tej gry. Powinni pouruchamiac/ponaprawiac rzeczy niedzialajace lub zle zbalansowane/dzialajace w grze zamiast wrzucac kolejne zabawki.
Naprawde odechciewa sie grac w ta gre.
Jedyna z niewielu rzeczy ktora mnie jeszcze tutaj trzyma to ludzie i pare aspektow z gry, ktore nie maja nic wspolnego z nowa bronia/statkiem i innymi zabawkami dla dzieci ;///

Dormio:

--- Cytat: "StellarSheep" ---Kiepsko obstawiasz. Bo wg mnie to pewnie z 6-7 skilli i wszystkie na lvl 5. Juz nie wspominajac o bs`ie na lvl 5 bo to bedzie mus.
--- Koniec cytatu ---


Ej Sheep... ale to ju? s? do?? mocne skille:
- ASC = Spaceship Command 5 (dla mnie ponad 5 dni)
- Squad Command = Leadership 5 (dla mnie to oko?o 15 dni nauki)

Co do BSa - chyba nie ma potrzeby dawa? na lvl5 (lvl4 dla mnie to dodatkowe 8 dni)...
Czyli w sumie mniej wi?cej tyle ile na HAC'a

Z reszt? mo?emy gdyba?, a oni pewnie i tak dodadz? jaki? skill na flagship...  :twisted:

PS
Ty mi lepiej dorad? czy robi? skill na BSa czy HACa...  :roll:

dzikus:
Co do SP na BSa TL2 to zgadzam si? z Sheepem:
- BS na 5 na 105% b?dzie potrzebny
- Leadership 5, pewnie Squad Commander 5
- Spaceship Command na 5 bez dwóch zda?
co jeszcze nie wiem, ale na tym napewno si? nie sko?czy

A co do poprawiania gry, to:
- jak na razie dobrze im idzie. Poprawili EW, poprawili Missile (cho? tu musza jeszcze nieco system dostroi?), poprawiaj? ca?y czas nowe rzeczy. I generalnie dobrze im idzie - szczególnie jak si? pomy?li jak wygl?da?? ta gra rok czy dwa temu.
- mam nadziej? ?e poprawi? w ko?cu drony (ale to pewnie w Kalim)
- to co ju? pisa? Oveur - poprawianie kodu gry (BUGi) a wprowadzanie statków TL2 nie ma ze sob? nic wspólnego - pierwsze to robota dla programisty, drugie to content (tre??/zawarto??). I tak naprawd? wprowadzenie nowego statku TL2 wymaga tylko dodania nowej tekstrury, nowego przedmiotu do bazy i wywa?enia tego wszystkiego.

Poza tym musz? przyzna?, ?e nie licz?? dron to nie spotka?em si? w tej grze z b??dami, które by mi specjalnie uprzyksza?y zabaw?. Mo?e gdyby CONCORDOKKEN nie przylatywa? jak si? strzelam z lud?mi w gangu, to by?oby mi?o, ale jako? to prze?yj?.

Dormio:
A co jest z dronami ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej