Śmietnisko > Archiwum

Szukam skrzyd?owego :)

<< < (2/6) > >>

Gregu:
oki, jakby co moge pozdejmowa? fregaty z palcem (do 10 na raz), a cruisera po jakiejs minucie-trzech. Lub jak twardki to d?u?ej.

Speeda mam ma?ego, bo zaledwie 430 na dopalaczu, wi?c cruiserowi moze uciekne i bs, ale fregatom nie bardzo, wiec jak bedzie z 20 to moze byc cie?ko.

Ale chyba damy rade.

Jakby co to oko?o 17-23 max, przy czym wola?bym dostac info  na gg, ze si? kroi akcja odpowiednio wczesnie, termin, miejsce:).
Nie wiem, czy przypadkiem treningu mego clanu w aao nie bedzie, bede w domu sie zorientuje, i dam znac na pw.

GG 372196

PS. Jaki jest fiting NPC w takich misjach??czego mo?na si? spodziewa? z broni, bardziej dzia? czy rakiet?
PPS. Jaka? taktyka b?dzie?? Bo na razie w moich misjach polega?a na: dole?, namierz na 55km przeciwnika, 5 rozwal na 30-40km, reszte na 20, co zdola podleciec dostaje rakietami  i z dron :D

Hall Underley:
Ale takim light assaultem jest naprawde ?atwiej ni? BSem. I przy odpowiednim fitingu jedyne co mu mo?e zaszkodzi?, to trzy lub wi?cej npcowskie ceptory z webami (np. serpentisowskie guardian veterany). Wokó? dowolnego innego NPCa mo?esz sobie orbitowa? z pr?dko?ci? oko?o 500-600 m/s i dostajesz takie uszkodzenia, ?e na luzie je naprawiasz. Tylko trudno takim statkiem zje?? samotnie BSa - za ma?a si?a ognia niestety. Na BSy ?adnie sprawdza si? tandem light assault + heavy assault.

Ezachiel:
Ja ju? nie targetuje fregat ... prawie wcale.
Wczoraj mi sie zwali?o 8 crusów na g?owe -  8xmercenary commander + jakies gowna ma?e które we 3 przelcia?y zapore z cruise misile [ 1 nie da? rady 8) ], akurat skonczy?em je targetowac jak by?y ok 12 km, jak podlecia?y na 9-10 km i zapoda?y mi web to same dosta?y web, reszta to os?ona z cruise misle, torpedy poszly w crusy, serie po 3 x 2-3 salwy ...
Straci?em w ca?ej tej walce oko?o 5k shield ... z 7 000 shield pomimo wlaczonych barier, skonczy? mi sie cap w ravenie co jest do?? niezwyk?e - Good Save Heavy NOS ... ostanie 2 fregaty ktore staly na 60 km i nic nie robily dostaly salwe torped w podogonie i tak sie skonczy? dzien dziecka dla mercenary ... w sumie najci??sza walka w jakiej dotad bra?em udzia? przeciw NPC.

EDit : troszke poprawione b?edy itp

Blaster:

--- Cytat: "Ezachiel" ---zapod??y mi web to same dosta?y web
--- Koniec cytatu ---


To teraz mozna webowac NPC?

Ezachiel:

--- Cytat: "Blaster" ---
--- Cytat: "Ezachiel" ---zapod??y mi web to same dosta?y web
--- Koniec cytatu ---


To teraz mozna webowac NPC?
--- Koniec cytatu ---


A kiedy nie mozna by?o tego robi? ?

Edit : na Rouge drone web czyni cuda, trafia ka?da rakieta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej