Śmietnisko > Archiwum

Szukam skrzyd?owego :)

(1/6) > >>

Ezachiel:
Misje lv 3  dla Caldari Navy.
Potrzebne wsparcie :D Minimum cruiser zdolny do walki z kilkoma przeciwnikami jednoczesnie.
Moge zaoferowac produkcje amunicji i rakiet z materialu powierzonego :D
Z mojej strony wsytepuje Rave lub Caracal :>

W kiedy standing na to pozwoli przejscie na agenta lv 4.

Skubany agent ostanie 4 misje to dedspace mi dal :)

EDIT : W tym czeka na realizacje Angel Estravaganze ktorej sie boje sam ruszyc.

Gregu:
Mam celestis, rakiety na razie light na dwóch malkuth missile launcher (co 9 sek lata), do 5 przeciwników na raz targeting, zasi?g maksymalny raili to 40-55 km na zelazie, a na thorium/thungsten to 30-40km, rakiet 10 km(defender, fof, standard light), max damage raili to 70 w porywach, ?rednio ~35, z tarcz mam thermal plating i medium booster,
Rakiety Heavy za ok. 2 dni bede mial, bo s?abo u mnie z percepcj?.Musze implanty dowalic, jak znajde.

Czyli chyba s?abo.

Jesli chodzi o eccm, czy jak to zwa?, to mam troche z?omu, ale np na stasis nie mam skila jeszcze, czy inne long range dampers.

Ale jak sie nada to moze reflektuje, tylko najpierw kupie se platynow? polise na statek(1,3 mln isk), brakuje mi 500tys, co oznacza z 2-3 misie moich lvl1 agentów (biore po dwie na raz, ble)

Jakby co, to nick Pegi, siedze na engleneert chyba(z pracy pisze).

pozdro.

Update
w?asnie sie zorientowalem, ze na heavy missile launchera PG mi ju? nie starczy;/ lipka. ale brakuje tylko 30MW, wi?c jaki? reaktor control powinien starczyc.
Wie ktos gdzie mo?na advanced hybrid charges kupic? i czy warto?bo base price sprawdzalem to 33k isk z eve-i

Ezachiel:
To sa misje dla Caldari, jesli chcesz pracowa? dla Caldari to nie ma problemu, mo?na polatac troche na lv 2.
Je?li jeste? powiedzmy w bazie Gallente w obrebie 2 skoków od mojego systemu to te? nie ma problemu.  8)

Przeciwnik w misjach lv 3 to g?ownie cruisery, czasem BS ale z tymi to sobie poradze i kilka fregat.  :twisted: Problem polega na ilo?ci.

DeadSpace Rouge Drone infestation kosztowa? mnie Caracala. Poziom 1 wygralem, poziom drugi podlecia?em za blisko drony i mnie zm?uci?a. pozatym i tak rakiety mi si? ko?czy?y  :roll:

Ezachiel:

--- Cytat: "ireul" ---a moze ja bym edmund z toba polatal
mam obecnie prophecy 6xmedium laser na radio 28km zasiegu a na bliski mam weba no i 1xheavy missiles
chetnie zobacze lvl3 bo sam na razie 2 tluke (nie chce mi sie connections robic)

edit
jedyny problem to ze mam dzikie godziny urzedowanie w eve troche rano troche w nocy, dyspozycyjnosc kiepawa
--- Koniec cytatu ---


Spoko. Dzis b?de pozniej troszku, Dromio nie ma wiec jak masz ch?? to zapraszam.

Moj g?owny ból w d... to fregaty, d?ugo si? je targetuje, trzeba wys?a? kilka torped itp ... a ten estravaganzy z ch?ci? bym zrobi?, nawet 3 osoby b?dzie lepiej :D

Hall Underley:

--- Cytat: "Ezachiel" ---
Moj g?owny ból w d... to fregaty, d?ugo si? je targetuje, trzeba wys?a? kilka torped itp ...
--- Koniec cytatu ---


Bo to si? robi enyo, ishkurem albo innym retribution, a nie jakim? przyci??kim ma?o praktycznym BSem.  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej