Autor Wątek: Gra w to ktoś jeszcze?  (Przeczytany 10131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Gra w to ktoś jeszcze?
« dnia: Styczeń 22, 2021, 17:31:24 »
Czy nie za bardzo?

Jak gra, przygarnij ktoś na jakąś młóckę gdzieś
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2021, 22:02:32 »
W BuFu lata jeszcze parę charów o wieku podobnym do Twojego. Nie wiem tylko czy stoją za nimi Ci sami ludzie.
Coven w większości teraz jest w Goonach, ale dinozaurów mało się ostało.
Jak szukasz contentu pvp nie mając 10 altów w superach to gadaj z BuFu albo innymi corpami z Minionków


Edit BWTF twierdzą że jednak też Cię przyjmą bez eskadry superów w posagu :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2021, 12:03:54 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2021, 00:16:10 »
Ja wrocilem wczoraj. No, ale ED zrobilo promocje na moduly w DCS i mozliwosc przetestowania do 15 lutego wszystkich modulow. Wiec dzisiaj juz nie wlaczylem Evki :-) tylko meczylem F-16 Vipera w Syrii . Ostro gralem w Elite Dangerous w VR, Il-2 Great Battles, Silent Huntera 3 zmodowanego. Ciezko wrocic do tej gry. Jak zobaczylem, ze moje rzeczy sa rozwalone na pol mapy to mialem zalamke. Wczoraj wiekszosc czasu zajela mi logistyka. Carriera nie moge ruszyc bo wymyslili sobie, ze tylko recony albo inne takie moga cyno stawiac. Golema z fitem za kilka b wrzucili mi do jakies stacji w low secu. Zakampiona non stopa przez piratow z udockiem, ze od razu jestes poza. Zastanawiam sie ile czasu znowu bede mial sily w to grac. Zapomnialem juz ile czasu tu wszystko zajmuje. Moje granie wczoraj wygladalo, ze na 1 monitorze lecialem i skakalem po descie, a na drugim ogladalem serial. Jak bym mial patrzec na evke to bym chyba odinstalowal. Kurde czlowiek kiedys to byl naprawde masochista.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

CzarnySnajper

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ciri Poland
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2021, 21:39:38 »
Ja wróciłem po 4 latach, zostawiłem kiedy wprowadzili omege i z dnia na dzien pol skilli mi zablokowało ???
Dalej nic sie nie zmienilo...myslalem ze sie naucza i poprawia gre na bardziej noob frendly jak w innych mmo np strefy pvp a tu znowu mnie ruscy ubijaja na hita  :P

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2021, 18:31:11 »
siemano,
Chciałbym jedynie przypomnieć, tym co wracają lub planują wracać, a nawet tylko im się wydaje że mogliby wrócić.
Nie uwierzycie, okazuje się, że jeśli kiedyś byliście chujowi w tą gre, wracając, NADAL będziecie chujowi, albo nawet chujewszczy: ] pkee.

no tyle celem sprostowania, Jak Doom zdążył zauważyć, żyjemy, na swój sposób ale do przodu, a dodatkowo wygląda na to że znów qrwa jesteśmy jedynym PRAWDZIWIE POLSKIM sovholderem. heheeh cóż za ironia losu: ]

gdyby kto sobie jaki wpierdol zamawiał, prosze czekać, rozważymy każdą oferte

nara,
przegrywy.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2021, 12:52:25 »
Cytuj
Nie uwierzycie, okazuje się, że jeśli kiedyś byliście chujowi w tą gre, wracając, będziecie chujewszczy
Poprawiłem. Zanim zrobiłem sobie przerwę na +/- 10 lat uważałem że nie powinienem się wypowiadać w temacie handlu, wh i pvp.
Po powrocie kilka nowych ficherów przekonało mnie że musze nadrobić sporo rzeczy aby wrócić do poprzedniego poziomu :P
Na plus to co miałem w skarbcach w niektórych wypadkach tak skoczyło do góry z ceną że nie miałem problemów z finansowaniem refundacji faili różnego typu ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2021, 15:50:52 »
Zgadza się, gra się zmienia. Dodatkowo już skumulowana wiedza się ulatnia i powroty bywają bolesne: ]
Prawdą też jest, że sporo assetów mocno zyskało na wartości, więc tu może być przyjemnie.

pozdr
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zysiolo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zysiolo
Odp: Gra w to ktoś jeszcze?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2023, 15:50:27 »
Co tam? Noobie sobię po trochę wszystkiego w low i high