Informacje > Ogłoszenia na stronę główną

Zmiana hostingu, prace konserwacyjno-remontowe

<< < (2/2)

Monter:
o/ Panie Doom

Co Wy zrobiliście z centralą? jakaś masakra piłą mechaniczną
Gdzie jest strona główna, tam gdzie było widać jakie tematy są na czasie, gdzie użytkownicy piszą jakieś nowe wiadomości
Strony głównej w ogóle nie ma, poszła się j.....
To co teraz jest stroną główną kiedyś było pod zakładką forum,
zakładki forum nie ma, bo robi za stronę główną.

Ejjjj.......zróbcie to jakoś fajnie,............a nie kupa taka

Zgudi:

--- Cytat: Monter w Listopad 18, 2020, 19:15:48 ---o/ Panie Doom

Co Wy zrobiliście z centralą? jakaś masakra piłą mechaniczną
Gdzie jest strona główna, tam gdzie było widać jakie tematy są na czasie, gdzie użytkownicy piszą jakieś nowe wiadomości
Strony głównej w ogóle nie ma, poszła się j.....
To co teraz jest stroną główną kiedyś było pod zakładką forum,
zakładki forum nie ma, bo robi za stronę główną.

Ejjjj.......zróbcie to jakoś fajnie,............a nie kupa taka

--- Koniec cytatu ---

A co za różnica? I tak niewielu tu zagląda. Od 2010r. aktywność na forum skurczyła się o 90%.

Ostatnio poznikały większe i bardziej wartościowe fora. Jeśli to się spierdoli to nawet nie ma po czym zapłakać. Szkoda całej tej pracy i zachodu admina nad tym upgrade. :)

Doom:

--- Cytat: Monter w Listopad 18, 2020, 19:15:48 ---o/ Panie Doom

Co Wy zrobiliście z centralą? jakaś masakra piłą mechaniczną
Gdzie jest strona główna, tam gdzie było widać jakie tematy są na czasie, gdzie użytkownicy piszą jakieś nowe wiadomości
Strony głównej w ogóle nie ma, poszła się j.....
To co teraz jest stroną główną kiedyś było pod zakładką forum,
zakładki forum nie ma, bo robi za stronę główną.

Ejjjj.......zróbcie to jakoś fajnie,............a nie kupa taka

--- Koniec cytatu ---
Źle na to patrzysz :D
To co masz teraz to prawdziwa strona główna forum a tamto to była nakładka.
Tak jak pisałem jeśli jest kompatybilna z aktualną wersją forum to ją przywrócą. Względnie poszukam nowej
czekam tylko aż wszyscy uznacie ze tego nie zrobię żeby miało was zaskoczyć :P


--- Cytat: Zgudi w Listopad 18, 2020, 23:27:33 ---A co za różnica? I tak niewielu tu zagląda. Od 2010r. aktywność na forum skurczyła się o 90%.

Ostatnio poznikały większe i bardziej wartościowe fora. Jeśli to się spierdoli to nawet nie ma po czym zapłakać. Szkoda całej tej pracy i zachodu admina nad tym upgrade. :)

--- Koniec cytatu ---
Przy update forum i związanym z tym czyszczeniem starego skryptu, nie mogłem sobie przypomnieć dlaczego kiedyś zainstalowałem modyfikację do wkurzania wkurzających użyszkodników. Przypomniałem sobie i chyba zainstaluję ja przed portalem...

Zgudi:

--- Cytat: Doom w Listopad 18, 2020, 23:46:35 ---Przy update forum i związanym z tym czyszczeniem starego skryptu, nie mogłem sobie przypomnieć dlaczego kiedyś zainstalowałem modyfikację do wkurzania wkurzających użyszkodników. Przypomniałem sobie i chyba zainstaluję ja przed portalem...

--- Koniec cytatu ---
Ludzie przenieśli się do socialmediów. A instaluj tę apkę a nawet banuj. всё равно.

Soulscream:
Ostatni bastion forum php D: .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej