Eve Online > NoobGarten

Przeprowadzka

<< < (2/3) > >>

Ket0na1:
Ano w rzeczy samej to nadal corpo npc. Ugadałem się z akademią że jak mikro kupię to od razu mnie na jakieś kursy biorą.
Oczywiście misje robiłem i jeszcze porobię chociaż ciut mnie nudzą. I tak głównie chodzi mi teraz o to by nabijać SP szczególnie pod skille na lepsze shipy i żeby ołów częściej w cel trafiał  ;)
Muszę teraz tylko jakiś target złapać i elo przygodo ;)
Jak dla mnie Evcia to gra specyficzna i do bólu odmienna od tego co było wcześniej. Trzeba się przestawić z gierek gdzie system bez przerwy prowadzi za rączkę i strzałeczkami podsuwa rozwiązania.

Tloluvin:
Nie wpadłem na to, że corp NPC może coś kazać  :'(
Za czasów mojej młodości jak się przeprowadzałem to pakowałem wszystko w indyka i przewoziłem na nowe miejsce. Potem znalazłem system gdzie na jednej stacji są agenci misji lev 3 i 4 i ten system stał się centrum mojego hi secowego życia i jest nim do tej pory  ;)

Jak sobie tak myślę o moich początkach to jakbym teraz miał zaczynać od zera to chyba za najważniejsze bym uznał jak najszybsze zrobienie byle jakiej deski, salvagera i tractor beama. No, ale takiego starego ketbira jak ja to może lepiej za bardzo nie słuchać

Ket0na1:
Soreczka, byłem mało precyzyjny jak moje działka w chili obecnej ;)
Mam już ugadane korpo z żywymi ludźmi, chociaż mam nadzieję, że to nie będą kolejne NPC które w realu tylko jedzą, srają i śpią. Bo gra z ludźmi którzy mają rozpisany plan gry w najdrobniejszych detalach na kolejną dekadę - to mocno średni pomysł :P

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: Ket0na1 w Lipiec 19, 2020, 10:02:48 ---Soreczka, byłem mało precyzyjny jak moje działka w chili obecnej ;)
Mam już ugadane korpo z żywymi ludźmi, chociaż mam nadzieję, że to nie będą kolejne NPC które w realu tylko jedzą, srają i śpią. Bo gra z ludźmi którzy mają rozpisany plan gry w najdrobniejszych detalach na kolejną dekadę - to mocno średni pomysł :P

--- Koniec cytatu ---

Odnośnie przeprowadzek ewentualnie miej na uwadze gatecampy https://eve-gatecheck.space/eve/ . To nie oznacza, że nie ma. Mógł się ktoś sformować przed tym jak na zkillboard

Zgudi:
Liczy kille na gejcie z ostatniej godziny? Powinno liczyć kille na gejtach w danym systemie po obu stronach nie tylko na samej trasie przelotu i z ostatnich dwóch godzin.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej