Eve Online > NoobGarten

Przeprowadzka

(1/3) > >>

Ket0na1:
Tak jak w tytule - o przeprowadzkę mi chodzi. Skończyłem tutorial, misje na stacji bazowej i w zasadzie nie mam już za bardzo nic do roboty (kopał bez końca nie będe bo znowu będą mnie palcami wytykać  :P ).
Z tego co zdążyłem wydedukować to trzeba by się gdzieś przeprowadzić na czas dłuższy. Jedna sprawa to nie wiem gdzie, druga to taka, że na tyle na ile ogarniam, całego mandżuru na Slashera nie wezmę tylko trzeba to jakoś na nową melinę przerzucić.
I tu dochodzimy do meritum. Ja to na Evce prawilnie się robi? Bo jedna sprawa to graty z hangaru. Druga to wszystkie moje lambo co w garażu się kurzą.
Było się kiedyś poza bezpiecznym 1.0 a tam moje graty się za mną nie teleportują. W sumie fajnie  ;D

Tloluvin:
Zależy co masz i gdzie się przeprowadzasz. Można spakować i przewieźć albo sprzedać i kupić na miejscu co trzeba

Ket0na1:
A kij wie gdzie. Pewnie tam gdzie korpo karze  ;)
Pytanie właśnie jak to zrobić. Czy muszę kupić jakieś kosmiczne cargo do przeprowadzek, tam spakować graty i wio? Chociaż domyślam się, że jak przyjdzie lecieć do LS albo co gorsza NS to taki ford transporter jest jak lep na muchy.
A co mam? Kij wie. Trochę gratów z misji i lutu z piratów.
W sumie to upewniam się, że tak przeprowadzka wygląda. Dosyć mozolna i bardzo ryzykowna ;)

Tloluvin:
Jeżeli to jest kwestia podporządkowania się decyzji corpa to IMO najlepiej w corpie zapytać

Zgudi:

--- Cytat: Tloluvin w Lipiec 18, 2020, 22:13:12 ---Jeżeli to jest kwestia podporządkowania się decyzji corpa to IMO najlepiej w corpie zapytać

--- Koniec cytatu ---
No chyba, że to wciąż korp NPC. :D

Dopóki nie będzie chociaż 1 mln SP na charze to siedziałbym w HI i klepał misje wszelkiej maści od agentów NPC obojętnie w jakich systemach pomiędzy 0.5 a 0.8 aby poznać odrobinę mechaniki gry, a złom nie gromadził, tylko od razu opychał na markecie. Jak coś potrzebujesz to zawsze kupisz w Jita, Amarr i innych.

Gra daje ogromną swobodę i w przeciwieństwie do 99% innych gier mmo niestety nigdy nie podpowie ci co jest fajne i co masz robić. Bardzo łatwo można w ten sposób znudzić się grą kręcąc godzinami shipem na stacji i zastanawiając się co dalej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej