Autor Wątek: Przeprowadzka  (Przeczytany 9241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Przeprowadzka
« dnia: Lipiec 18, 2020, 20:51:15 »
Tak jak w tytule - o przeprowadzkę mi chodzi. Skończyłem tutorial, misje na stacji bazowej i w zasadzie nie mam już za bardzo nic do roboty (kopał bez końca nie będe bo znowu będą mnie palcami wytykać  :P ).
Z tego co zdążyłem wydedukować to trzeba by się gdzieś przeprowadzić na czas dłuższy. Jedna sprawa to nie wiem gdzie, druga to taka, że na tyle na ile ogarniam, całego mandżuru na Slashera nie wezmę tylko trzeba to jakoś na nową melinę przerzucić.
I tu dochodzimy do meritum. Ja to na Evce prawilnie się robi? Bo jedna sprawa to graty z hangaru. Druga to wszystkie moje lambo co w garażu się kurzą.
Było się kiedyś poza bezpiecznym 1.0 a tam moje graty się za mną nie teleportują. W sumie fajnie  ;D
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2020, 21:35:18 »
Zależy co masz i gdzie się przeprowadzasz. Można spakować i przewieźć albo sprzedać i kupić na miejscu co trzeba
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2020, 21:50:15 »
A kij wie gdzie. Pewnie tam gdzie korpo karze  ;)
Pytanie właśnie jak to zrobić. Czy muszę kupić jakieś kosmiczne cargo do przeprowadzek, tam spakować graty i wio? Chociaż domyślam się, że jak przyjdzie lecieć do LS albo co gorsza NS to taki ford transporter jest jak lep na muchy.
A co mam? Kij wie. Trochę gratów z misji i lutu z piratów.
W sumie to upewniam się, że tak przeprowadzka wygląda. Dosyć mozolna i bardzo ryzykowna ;)
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2020, 22:13:12 »
Jeżeli to jest kwestia podporządkowania się decyzji corpa to IMO najlepiej w corpie zapytać
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2020, 22:59:49 »
Jeżeli to jest kwestia podporządkowania się decyzji corpa to IMO najlepiej w corpie zapytać
No chyba, że to wciąż korp NPC. :D

Dopóki nie będzie chociaż 1 mln SP na charze to siedziałbym w HI i klepał misje wszelkiej maści od agentów NPC obojętnie w jakich systemach pomiędzy 0.5 a 0.8 aby poznać odrobinę mechaniki gry, a złom nie gromadził, tylko od razu opychał na markecie. Jak coś potrzebujesz to zawsze kupisz w Jita, Amarr i innych.

Gra daje ogromną swobodę i w przeciwieństwie do 99% innych gier mmo niestety nigdy nie podpowie ci co jest fajne i co masz robić. Bardzo łatwo można w ten sposób znudzić się grą kręcąc godzinami shipem na stacji i zastanawiając się co dalej.

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 19, 2020, 00:00:32 »
Ano w rzeczy samej to nadal corpo npc. Ugadałem się z akademią że jak mikro kupię to od razu mnie na jakieś kursy biorą.
Oczywiście misje robiłem i jeszcze porobię chociaż ciut mnie nudzą. I tak głównie chodzi mi teraz o to by nabijać SP szczególnie pod skille na lepsze shipy i żeby ołów częściej w cel trafiał  ;)
Muszę teraz tylko jakiś target złapać i elo przygodo ;)
Jak dla mnie Evcia to gra specyficzna i do bólu odmienna od tego co było wcześniej. Trzeba się przestawić z gierek gdzie system bez przerwy prowadzi za rączkę i strzałeczkami podsuwa rozwiązania.
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2020, 08:49:21 »
Nie wpadłem na to, że corp NPC może coś kazać  :'(
Za czasów mojej młodości jak się przeprowadzałem to pakowałem wszystko w indyka i przewoziłem na nowe miejsce. Potem znalazłem system gdzie na jednej stacji są agenci misji lev 3 i 4 i ten system stał się centrum mojego hi secowego życia i jest nim do tej pory  ;)

Jak sobie tak myślę o moich początkach to jakbym teraz miał zaczynać od zera to chyba za najważniejsze bym uznał jak najszybsze zrobienie byle jakiej deski, salvagera i tractor beama. No, ale takiego starego ketbira jak ja to może lepiej za bardzo nie słuchać
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ket0na1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ket0na1
  • Korporacja: Akademia CBC
  • Sojusz: Mostly Newbies
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2020, 10:02:48 »
Soreczka, byłem mało precyzyjny jak moje działka w chili obecnej ;)
Mam już ugadane korpo z żywymi ludźmi, chociaż mam nadzieję, że to nie będą kolejne NPC które w realu tylko jedzą, srają i śpią. Bo gra z ludźmi którzy mają rozpisany plan gry w najdrobniejszych detalach na kolejną dekadę - to mocno średni pomysł :P
Dokuję, fituję, łorpuję... :P

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2020, 20:35:39 »
Soreczka, byłem mało precyzyjny jak moje działka w chili obecnej ;)
Mam już ugadane korpo z żywymi ludźmi, chociaż mam nadzieję, że to nie będą kolejne NPC które w realu tylko jedzą, srają i śpią. Bo gra z ludźmi którzy mają rozpisany plan gry w najdrobniejszych detalach na kolejną dekadę - to mocno średni pomysł :P

Odnośnie przeprowadzek ewentualnie miej na uwadze gatecampy https://eve-gatecheck.space/eve/ . To nie oznacza, że nie ma. Mógł się ktoś sformować przed tym jak na zkillboard

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2020, 22:13:21 »
Liczy kille na gejcie z ostatniej godziny? Powinno liczyć kille na gejtach w danym systemie po obu stronach nie tylko na samej trasie przelotu i z ostatnich dwóch godzin.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2020, 10:59:28 »
Liczy kille na gejcie z ostatniej godziny? Powinno liczyć kille na gejtach w danym systemie po obu stronach nie tylko na samej trasie przelotu i z ostatnich dwóch godzin.

Wiesz co i tak i nie. Jeśli dana sygnatura/anomalia znajduje się blisko gate to także liczyłoby na kill na gate. Dorzuć sobie teren FW gdzie pada dużo sprzętu mocno i często stosunkowo i nagle okaże się, że low FW jest jedną wielką gatecampą.

Druga sprawa ... jak chłopak się tam przeprowadzi to pozna okolice. Ostatnio mierzę się z zamiarem porobienia filmików instruktażowych, tutoriali o eve na YT. Na chwilę obecną sprawdzam jak bardzo mi się chce :D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 23, 2020, 07:22:32 »


...Na chwilę obecną sprawdzam jak bardzo mi się chce :D

Chyba jak Ci się nie chce ];)


Funky K0V4L

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
  • Ta jedna walka czeka mnie....
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Funky K0V4L
  • Korporacja: Perihelion state
Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 08, 2020, 08:21:38 »
Nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny ale możesz też wystawić kontrakt na przetransportowanie swoich rzeczy do nowej stacji. Chętnie pomogę do 20 000 m3 :)

Funky K0V4L