Eve Online > Wsparcie techniczne

nie da sie zmienic rozdzielczosc mam default w grzie 1950x1080, chcie na lepsza

<< < (2/4) > >>

Skaza:

Prawdopodobnie chodzi o wspierane rozdzielczości przez układ GTX950...

Z ciekawości, jaki posiadasz monitor i jak połączony jest z kartą graficzną? Przyznam, że pierwszy raz słyszę o takim problemie.

Może EVka zwyczajnie nie wspiera customowych rozdzielczości...

Zgudi:

--- Cytat: Skaza w Sierpień 02, 2020, 22:15:56 ---Prawdopodobnie chodzi o wspierane rozdzielczości przez układ GTX950...

--- Koniec cytatu ---
Napisał, że używa, co zrozumiałem jednoznacznie. :)

A może z braku laku się czepiam trochę. :)

Skaza:

Zastanawiam się, czy jest to jeden wyświetlacz, czy może dwa... Pozatym dlaczego akurat 1950x1080? Gra praktycznie zawsze wbija rozdzielczość natywną monitora, natomiast Full HD to przecież 1920x1080. Inaczej działało to w monitorach CRT, ale to przecież dawne czasy. I dlaczego akurat EVE ma problem, nie jednego screena widziałem z tym tytułem na dwóch, trzech monitorach lub wyświetlaczach ultra-panoramicznych.

[BWTF] Nightwisherek:
A że tak zapytam a tryb okienkowy?

matrix4:
sorry , Digital: 5120x3200 - uzywam        chodzi o wspierane rozdzielczości przez  g fors GTX950
probowalem wszystkie mozliwosci  rozdzielczości rowniwz tryb okienkowy  1920x1080
mam tylko 1 monitor AOC 28 caly 3840 px x 2160 px
monitor  połączony jest z kartą graficzną przez HDMI

dzeki za  zainteresowanjem moim problemem !!! jest kiepsko grac  na 1920x1080 , nie wydac  wszystko, otwierasz okna i zajmuje cile okno... cyfri  pisze z  okrugleniem, bo kazdy wie o co chodzy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej