Eve Online > NoobGarten

Niemogę znaleźć żadnej asteroidy w pasie asteroid.

(1/3) > >>

Artur Lipko:
Witam

bardzo nobowe pytanie  :P w grze spędziłem parę godzin i zacząłem kończyć zadania od agenta industry i mam problem :( jeżeli jest misja gdzie np. mam dolecieć (w konkretne miejsce) niema problemu. Jest skałka którą mogę kopać. jednak jeżeli chcę już pokopać normalnie czyli tak bez misji to jest problem. niema kamieni do kopania :) w żadnym pasie asteroidów.
możliwe że na pierwszym terenie gdzie siedzą trenerzy./agenci wykopano wszystko ?

pozdro

[BU FU] Karas:
tak jest to możliwe, dodatkowo nie wiem ile dni już szukasz, ale jeśli tylko 1 dnia, to jest szansa, że akurat tego, nie było spawna skałek.
Tam jest jakaś taka dziwna mechanika, że jak kilka dni z rzędu mocno się wyje paski, to po DT, nie będzie gruzu praktycznie wcale.
Zmień system. Jeśli planujesz gryźć gruz, to poszukaj sobie jakiegoś niedalekiego 0,5 albo 0,6. Mniejszy tłok i więcej skałek.

[SHCK] Red Ichosira:

--- Cytat: Artur Lipko w Styczeń 20, 2020, 04:38:54 ---Witam

bardzo nobowe pytanie  :P w grze spędziłem parę godzin i zacząłem kończyć zadania od agenta industry i mam problem :( jeżeli jest misja gdzie np. mam dolecieć (w konkretne miejsce) niema problemu. Jest skałka którą mogę kopać. jednak jeżeli chcę już pokopać normalnie czyli tak bez misji to jest problem. niema kamieni do kopania :) w żadnym pasie asteroidów.
możliwe że na pierwszym terenie gdzie siedzą trenerzy./agenci wykopano wszystko ?

pozdro

--- Koniec cytatu ---
Ta skałka istnieje tylko i wyłącznie na potrzeby misji. Kiedy ją zaliczysz następuje despawn tej skały. Oczywiście, jeżeli nakopałbyś więcej i nie zaliczał w tym czasie zadania mógłbyś zgromadzić większy zapas.

[BU FU] Karas:

--- Cytat: Artur Lipko w Styczeń 20, 2020, 04:38:54 ---"niema kamieni do kopania :) w żadnym pasie asteroidów."

--- Koniec cytatu ---

Rozumiem, że ten wątek o misjach, to wynik tego faktu, że na paskach nie ma gruzu. Więc kolega bierze misje.
Ale tam faktycznie jest tyle i tylko tyle co do misji potrzeba... (tak mnie się wydaje: ])

Artur Lipko:
Ok gryziemy dalej :) szukamy gdzieś obok a co oznacza 0,5 i 0,6 przy szukania układu ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej