Forum Gry > Inne gry

EVE Echoes

(1/12) > >>

Zygi O.:
Hej,

Jak w temacie - ktoś próbował? Gra?
Ściągnąłem i jak na grę mobilną wygląda przyzwoicie.

Jest tam to czego przede wszystkim brakuje w EVE - świeży świat i wszyscy zaczynają od nowa :P

Zgudi:
Gra jest niby fajna ale irytuje niedoróbkami i dziwnymi pomysłami. Harbinger, Drake, Brutix i Hurricane mają bonusy tylko do rakiet. Wiele statków ma tylko 1-2 mid sloty i 1-2 low sloty więc musisz wybierać, albo MWD i punkt albo płyta i resy. To powoduje, że statki są niezbalansowane i jak ktoś z dużym DPS-em cię stargetuje to zdejmie na alfę bo nie masz gdzie włożyć płytę. Market trochę działa i trochę nie, nie ma większości opcji jakie są w wersji na PC.

Skaza:

To absolutnie nie jest EVE Online w mobilnej wersji. Echoes jest mobilnym tytułem z całkowicie niezależną mechaniką świata, natomiast z New Eden połączony jest wyłącznie treścią fabularną stworzoną przez CCP. Identyczne nazwy systemów, frakcji oraz okrętów, ale równocześnie wszystko działa w odmienny sposób, z targetem na zupełnie innego gracza. To zupełnie tak, jakby porównywać do siebie World of Warcraft oraz Warcraft 3.

Zgudi:
Nie zmienia to fsaktu, że niektóre rozwiązania są przynajmniej dla mnie irytujące. :)

Skaza:

Jeżeli dobrze pamiętam, to nadal faza testów. Z ostateczną opinią zaczekam na pojawienie się finalnej wersji...

Uważam jednak, że Echoes to bardzo dobry pomysł, dzięki któremu może zwiększy się popularność samego EVE Online.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej