Autor Wątek: HyperNet Relay  (Przeczytany 7446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
HyperNet Relay
« dnia: Grudzień 12, 2019, 09:43:52 »
o/ Odpalili jakieś nowe cudo, o nazwie Hypernet Relay,

https://www.eveonline.com/article/q1muog/introducing-the-hypernet-relay

Od razu nasuwa się pytanie..co to kurna jest?
Albo lepiej....jak to rozumieć?
-To jest nowa waluta w eve, bo trzeba kupować jakieś HyperCores, najlepiej za plexy w new eden store. potem robi się z tego coś o nazwie HyperNodes
-Czy to jest jakiś sposób na obchodzenie podatków na markecie. a dokładniej...około połowy tych podatków.
-Może jest to jakaś forma loterii, bo coś tam piszą, że cały ten pomysł wraca do eve.

Może ktoś z was to ogarnia? i wytłumaczy......jak tą żabę ugryźć?
słowiański przykuc

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: HyperNet Relay
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2019, 10:06:05 »
Pamiętacie Somer blinka?
To to jest dokładnie to samo, tylko Że. samo cccp zamarzyło się kosić na tym hajsy, a nie dawać jakimś 3th party.
Zwykły hazard, nawet nie wiem czy legalny w świetle prawa. Bo unia dość mocno dobiera się do dupy wszelkim formom gamblingu, loot boxy i te sprawy.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: HyperNet Relay
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2019, 09:21:07 »
Nie widze w tym nic złego a tym bardziej nielegalnego. Przypomina to bardzo wysyłanie smsów do rozgłośni radiowych w celu ewentualnego wygrania jakiejś nagrody, traka troche licytacja połączona z losowaniem nagród.
Nie wiem też gdzie tu CCP robi jakieś "hajsy", wszystko odbywa sie w ramach ISK, w dodatku to gracz wystawia przedmiot i gracz dostaje całą sumę. Jak dla mnie fajna sprawa, jak ma sie szczęście to można coś kupić po śmiesznie niskiej cenie, dla przykładu kupiłem wczoraj Enforcera za 13 mln :D resztę sumy zasponsorowali inni gracze.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: HyperNet Relay
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2019, 04:38:50 »
Pamiętacie Somer blinka?
To to jest dokładnie to samo, tylko Że. samo cccp zamarzyło się kosić na tym hajsy, a nie dawać jakimś 3th party.
Zwykły hazard, nawet nie wiem czy legalny w świetle prawa. Bo unia dość mocno dobiera się do dupy wszelkim formom gamblingu, loot boxy i te sprawy.

Maja tempo...
Summer Blink przestał działać 3-4 lata temu?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?