Eve Online > NoobGarten

Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?

(1/4) > >>

SpaceJockey:
Witam, zachciało mi się statku Hydra(specjalna edycja CovertOPS) i utknąłem ponieważ nie można kupić bluepirnt-a na rynku i jak sądzę trzeba go innym sposobem wykonać...

Na screen-ie widać że częściowo rozwikłałem zagadkę iż trzeba specjalnej stacji i surowców do rozpoczęcia, ale gdzie te surowce się umieszcza aby cała ta machineria ruszyła ?

W "Inventory" widnieje "Deliveries hangar" ale nie mogę rzeczy do niego przenieść i nie wiem czy jest on istotny w całym sekrecie ;)

Nie wiem czy czasem nie potrzebuję skilli  wytrenować odpowiednich po których automatycznie wszystko się odblokuje i będę mógł produkować.

Proszę o jakąś wskazówkę, pomoc ..Pozdrawiam :)

https://zapodaj.net/a7466094e2e57.png.html

Phunas:
Hydra to nagroda za AT, więc o ile nie masz jakichś... XY* b i odpowiednich znajomości to możesz sobie o nim tylko pomarzyć.

EDIT: moje szacunki co do wyceny są zdeka suabe, nie spadł jeszcze ani jeden + to nagroda za ostatnie (hyhy) AT więc trzeba by popytac na dzielni, sam osobiście ofert jeszcze nie widziałem.

Pozdro

SpaceJockey:
Myślałem że ta gra jest bardziej rozbudowana, zawiodłem się.

Phunas:
nie widzę związku pomiędzy unikalnością danego statku a rozbudowaniem gry  ;D

SpaceJockey:
Taki statek jeśli jest w grze powinien być dostępny ale trzeba się mocno napracować by zdobyć podstawowe bluepint-y. Reprezentuje on pewną rasę więc oni jakoś go wykonali, jeśli ta rasa jest w wojnie z innymi rasami też nie powinno być problemu. Trzeba tylko udać się na ich terytorium, przechwycić w całości statek i oddać go do analizy tzw. reverse engineering. Potrzebujesz znaleźć odpowiednia fabrykę, wytrenować skille, dostarczać odpowiednie surowce i opłacać testy bo nie zawsze pierwsze wyjdą pomyślnie. To nie są jakieś moje wymysły ponieważ te rzeczy robi się na co dzień w wielkich korporacjach w których pracują ludzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej