Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Szescienna potrzebuje pomocy

<< < (2/4) > >>

Qlko1:
Gdyby chodziło o spalenie dziury Nythyxa, pewnie miałbyś odpowiednio dużo chętnych  ;D

Edit: I nie widziałem żadnego poradnika tego gościa. Ktoś coś?

[SHCK] Crushall:
I przybylismy :P a przynajmniej do połowy drogi :P:P
EDIT: cytka wyrepiona

Zgudi:

--- Cytat: [SHCK] Crushall w Wrzesień 05, 2019, 21:01:29 ---I przybylismy :P a przynajmniej do połowy drogi :P:P
EDIT: cytka wyrepiona

--- Koniec cytatu ---
Karaś a ty nie pomożesz? :P

A propo znałem kogoś o nicku Karimiri lub bardzo bardzo podobnie brzmiącym i był to mega fajny spokojny gościu, ale nie wiem czy to ten bo tamten oprócz grania w eve ładował kasę w Star Citizena i grał w wiele różnych gier sci-fi nadając na YT. A jeśli chodzi o "Chyba kazdy z nas widzial przynajmniej jeden z jego poradnikow dotyczacych eve" to faktycznie gość od co najmniej 5 lat lat prowadzi kanał na YT. Lecz nie umiałem go teraz jak szukam znaleźć na YT, czy ktoś pomoże?

[SHCK] Crushall:
Proszę: https://www.youtube.com/user/SzesciennaGeometria

Soulscream:

--- Cytat: Mario w Wrzesień 05, 2019, 13:26:25 ---Chyba kazdy z nas widzial przynajmniej jeden z jego poradnikow dotyczacych eve.Otoz Karimiri prosi o pomoc kazdego pilota,bije go duzo silniejszy wrog (przewaga przynajmniej 4rokrotna) bitka idaca w setki, nie pozwolmy by prosba o pomoc rodaka pozostala bez echa.Jezeli nie z sympatii to z uwagi na wklad jaki wlozyl w polska scene eve,niech zobacza ze polacy tez potrafia zjednoczyc sie ponad podzialami w obliczu wojny.Nie pozwolmy zniszczyc Jego domu.
Wszelkie info: Pisac ingame do Karimiri lub Karin Mirin.
Kanal szesciennageometria haslo sg1


Ruski corp inner hell- cala walke streamuja live

--- Koniec cytatu ---


lol

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej