Eve Online > Dyskusje ogólne

CCP Guard schodzi ze stanowiska

<< < (2/2)

Jakub Trokowski:
Nie podaje. (Tylko, że idzie gdzie indziej.)
Ale zaznacza, żeby nie wyciągać wniosków, że w CCP jest źle - pisze, że nie jest i nawet, że to wykupienie ich przez Koreańców, to wychodzi na dobre (co widać w środku, tak twierdzi).

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Jakub Trokowski w Marzec 05, 2019, 09:43:53 --- wykupienie ich przez Koreańców, to wychodzi na dobre (co widać w środku, tak twierdzi).

--- Koniec cytatu ---
Pewnie pensje podnieśli, stąd te "dobre", bo gra jak stanęła w miejscu parę lat temu tak stoi... a raczej leży i kwiczy.
Jako wieloletniemu miłośnikowi tej gry aż przykro na to patrzeć :(

Jakub Trokowski:
Nie napisałem, że uwierzyłem. :)

Gra stanęła i stoi, ale nie liczyłem, że w parę miesięcy to ruszą.
No i nie liczę: dla mnie odwołanie AT i fan festu w tym roku oznacza przekroczenie punktu bez powrotu. Bo jak czytałem tego newsa/dev-bloga, to wyglądalo jak korpo-gadka, że to już nie wróci. :(

VonBeerpuszken:
Mam nadzieję że się mylę i za rok będzie do czego wrócić, ale mam bardzo mocne wrażenie że to kwestia całkiem niedługiego czasu gdy dostaniemy informacje że firma gasi światło, pociągną najtańszym kosztem ile się da (czyt. dopóki wpływy przekraczają koszta utrzymania) i się zwiną. Odwoływanie najważniejszych imprez, rezygnacja najważniejszych ludzi, brak prac nad tytułem (bo te pierdolety szumnie zapowiadane jako aktualizacje nie są nawet nieważne) jak dla mnie jest jednoznaczne.
Bo gdyby mieli pomysł na przyszłość i chcieli zatrzymać graczy, stanęli by na uszach i pokazali że firma mocno stoi, a tak pokazali że jest tak nędznie że nie stać, lub nie ma komu zorganizować najważniejszych wydarzeń dla fanów.
Obym się mylił.

Zgudi:

--- Cytuj ---Odwoływanie najważniejszych imprez, rezygnacja najważniejszych ludzi, brak prac nad tytułem
--- Koniec cytatu ---
Standardowa korpo gadka brzmi mniej więcej tak: "Zmiany jakie zachodzą bądź nie zachodzą oraz odwołanie tego i owego pozwoli uczynić naszą firmę jeszcze lepszą niż kiedykolwiek wcześniej. Trzymamy rękę na pulsie! Wy trzymajcie kciuki!"

ktoś gdzieś pisał, że mieli od Koreańców 300mln $$ dostać w ramach przejęcia, raczej nie po to by redukować liczbę etatów?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej