Autor Wątek: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja  (Przeczytany 6383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
[2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« dnia: Luty 28, 2019, 23:45:47 »
Witam,

Twarde Pukanie. [2137.] to obecnie największy, polski sov alliance.
Oferujemy naszym memberom przestrzeń do życia w lowsecu, a krabom systemy do wynajęcia w Etherium Reach.
Każdy z naszych członków musi posiadać hyper tytana albo supera. Dużą popularnością cieszą się Ragnaroki ze względu na swoją mobilność, ale wśród naszego leadershipu zdecydowanie prym wiedzie Revenant. Po moich ostatnich zakupach wygląda to mniej więcej tak:





Gdyby ktoś miał iski, pilota, skille to mogę skontaktować taką osobę z odpowiednimi osobami (budowniczy i sellerzy bpc) i możemy pomyśleć nad przyjęciem.
Rekrutujemy również korporacje z aktywnymi pilotami hyper superów, ale ratio super : member musi być przyzwoite.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2019, 08:06:46 »
Świetny alliance. Swego czasu nawet coś z nimi polatałem, jednak na dłuższą metę za wysokie progi. Nie dawałem rady już w każdej flocie multiboxować 9 kont, a to na dobrą sprawę było minimum.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2019, 09:01:24 »
O prosze, cieszy.
Cieszy ze nawet biedaki co nawet 9 kont nie ogarniają, maja swoje miejsce w grze. Budujące, spoko. Może kiedyś jak się dorobicie prawdziwych pieniędzy to i lepsze ally się znajdą. Ważne, że od czegoś można zacząć stawiając pierwsze kroki. Jak by co, będziemy do was przekierowywać jako szkoleniówki.

pozdr i powodzenia, czeka was dużo nauki.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2019, 12:38:20 »
No szkoleniowka jest w nazwie "skill urself"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2019, 13:34:57 »
Czy macie parasol superów abym mógł kopać w 10 rorqualach i oglądać netflixa?

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2019, 14:07:56 »
Świetny alliance. Swego czasu nawet coś z nimi polatałem, jednak na dłuższą metę za wysokie progi. Nie dawałem rady już w każdej flocie multiboxować 9 kont, a to na dobrą sprawę było minimum.

Hej Dayones - miło widzieć, że znalazłeś sobie nowe miejsce. Ostatnio lowsec stał się spokojnieszy, więc multiboxowanie 9 kont nie jest już wymagane (jedynie wskazane) gdybyś chciał wrócić :)

O prosze, cieszy.
Cieszy ze nawet biedaki co nawet 9 kont nie ogarniają, maja swoje miejsce w grze. Budujące, spoko. Może kiedyś jak się dorobicie prawdziwych pieniędzy to i lepsze ally się znajdą. Ważne, że od czegoś można zacząć stawiając pierwsze kroki. Jak by co, będziemy do was przekierowywać jako szkoleniówki.

pozdr i powodzenia, czeka was dużo nauki.

Dużo do nauki nie zostało, bo poziom graczy w ostatnich latach uległ zdecydowanej regresji, nawet nie musimy już odpalać wszystkich kont na raz - wystarczy dropnąć parę ragów i nikt nie próbuje contestować :(

Czy macie parasol superów abym mógł kopać w 10 rorqualach i oglądać netflixa?

W lowsecu tak, jeśli chciałbyś kopać moony. Jeżeli chcesz być krabem na pełen etat możesz od nas wynająć system w Etherium Reach, ale wzorem PL zostawiamy rentierów samym sobie. Ma to swoje wady i zalety.

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2019, 23:53:32 »
Widzę, że sporo miłości dostajecie od doświadczonych graczy, pewnie tak jest, że jak ktoś robi coś innego niż my, to trzeba go pojechać na wstępie.
Nie wiem gdzie wy znajdujecie corp memberów, ale spoko że coś takiego jest w PL commu. Takie polskie snuffed out czy coś. A w snuffach są jacyś Polacy, czyli zapotrzebowanie jest.

Mokebe, napisał byś coś dokładniej jak wyglądają faktyczne wymagania w tym waszym ally, ile altów i jakie? Asm coś tam pisał, że 6 sztuk. A jak to wygląda u was? Nawet jak to nie jest dla mnie, to granie w eve opiera się na wiedzy, tej nigdy za wiele.

W jakimś poście napisałem, jakie jest hasło promujące wejście skill injectorów do eve online, znacie je?.......ja tez nie znam islandzkiego, ale po polsku było by to coś jak to-->jedno dniowym charem lecę avatarem........ Nowy gracz w tytanie, to polewka totalna, ale ten medal ma dwie strony. Obecne zasady eve pozwalają na produkcje żołnierzy na czas konfliktu. bogaty alians czy power block będzie w stanie wystawić takie liczby na gridzie, że po prostu zmiecie przeciwnika. Co to znaczy? odpalamy alfe, faszerujemy skill injectorami tak by mogła latać takim shipem jaki jest nam potrzebny, fax, super tytan, i taką postać oddajemy w ręce najbardziej poszukiwanego gracza w eve.......nie,....nie jest to już fc, teraz to będzie multiboxer, który bez problemu to ogarnie. Po wygranym konflikcie można tą postać wyssać do 5 mil. sp i po sprawie.
Tak...... imo multiboxer będzie teraz najbardziej poszukiwanym graczem eve. Jeżeli jeszcze nie jest to wymieniane jako pierwszy wymóg w korpach, to niedługo będzie.
słowiański przykuc

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: [2137.] Twarde Pukanie. - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2019, 12:17:10 »
Multiboxin jest 100% wymagane w praktycznie kazdym alliance, ktore nie jest turbo blobem. Inaczej przysłowiowo topisz się w gównie.