Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Reaktywacja COVENU

<< < (2/70) > >>

[NAUKE] Son of Rainbow:
Po lingwistyce raczej słaby troll a może jednak nie. Jeśli jednak tak nie jest to jedyne czego mogę życzyć to powodzenia na starej drodze.

Dux:

--- Cytat: Soulscream w Styczeń 27, 2019, 13:33:03 ---Pod Sztandarem Jarosława K. uda się nam. Zobaczycie, Chwała Wielkiej Polsce Sarmackiej.

--- Koniec cytatu ---

Chwała również Wielkiej Lechii gromiącej armie Juliusza Cezara i Aleksandra Wielkiego !!! :D

[SHCK] Crushall:

--- Cytat: Filip Bonn w Styczeń 27, 2019, 13:57:17 ---Ale dlaczego mam siedzieć w c0ven i dać zarobić garstce cwaniaczków na stołkach dyrkow z prywatnymi moonami, skoro mogę siedzieć w goonach i dać zarobić garstce cwaniaczków na stołkach dyrkow z prywatnymi moonami.

--- Koniec cytatu ---

Fail :p W Goonach muny R64 są publicznie dostępne dla wszystkich. Jak dyrektor chce urobku to musi w koparkę i kopać pokornie z resztą graczy.



Filip Bonn:

--- Cytat: [SHCK] Crushall w Styczeń 28, 2019, 08:01:30 ---Fail :p W Goonach muny R64 są publicznie dostępne dla wszystkich. Jak dyrektor chce urobku to musi w koparkę i kopać pokornie z resztą graczy.

--- Koniec cytatu ---

No to już wiadomo czemu kołven się rozpadł

[WILD5] Gagat:
Teraz chyba r64 nie są zbyt rozchwytywanym zasobem ? Z racji, że nie kopie się samo ? :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej