Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Reaktywacja COVENU

<< < (70/70)

Betonowy:
Niech ktoś, niech ktoś COVEN!

Dobra, a tak na poważnie, to patrząc po tym jak ta gra wygląda obecnie nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek polskie ally null-sec sov na zasadach innych niż rentierka. Jesteśmy jako społeczność tak bardzo rozproszeni i skonfliktowani ze sobą że nie ma szans na jakiekolwiek zjednoczenie. Przynajmniej ja takiej opcji nie widzę.

Zack, fajne przemyślenia ale kompletnie odklejone od realiów tej gry.

WhiteCat:

--- Cytat: Zack w Listopad 19, 2021, 22:34:46 ---[...]
Potrzebny jest sojusz, który polega na tym, że przyjmuje wszystkie polskie korporacje, w tym jednoosobowe i alt korpy, ma totalne zero zobowiązań, zero podatków, zero przymusowego logowania na ts-a, zero strat-opów itd.
I żadnych dyktatorów, którzy narzucają cokolwiek. Jedynie ochotnicy admini od najprostszych rzeczy.
Wszystko na zasadzie, że nic nie musisz, tylko jak chcesz to możesz się angażować.
[...]

--- Koniec cytatu ---

Wtedy nie ma za bardzo sensu tworzyć aliansu. Jako sojusz warto mieć określony cel, to o czym mówisz to bardziej pasuje do flot NPSI.
Zresztą jeżeli ktoś chciałby polatać w polskiej flotce - zapraszamy do Stain, w VIDE dość regularnie odwiedzamy naszych sąsiadów, jeżeli standy nie będą kolidować z naszymi celami to nie widzę przeszkód żeby polecieć razem.

Zack:
Nie wiem Panowie, moim zdaniem taki projekt chyba nie wyklucza się z żadną z innych opcji.
Wg. mnie taki sojusz bez zobowiązań, byłby zapleczem dla większych korporacji, które może i mają poważniejsze cele, możliwości i ambicje, jak być może VIDE. To mogłoby być fajne miejsce do rekrutowania całych korporacji i pojedynczych pilotów.

I pisząc, że niech ktokolwiek zrobi :), miałem bardziej na myśli, że coś takiego może zrobić dosłownie ktokolwiek, bo nie ma znaczenia, kto to będzie, dlatego, że jego rola sprowadza się tylko do odpalenia tego tematu.
Bo warunkiem powodzenia tego projektu jest moim zdaniem to, że nie będzie tam żadnego szefa poza szefami korporacji.
Mogę sam to zrobić w wolnej chwili, tylko ja często odkładam eve na dłuższy czas i po prostu mam na myśli, że jeśli ktoś chciałby to niech nie czeka na mnie i tyle.

Cele sojuszu, o którym pisałem byłyby takie jw: towarzysko/kooperacyjno/rekrutacyjne. To nie jest nic, to na pewno więcej niż to co mają korpy 5 czy 1-osobowe.

W temacie dyktatorów, zarządzania, itd. - byłoby to coś bardziej w rodzaju jakby stowarzyszenia korporacji, które mają pełną swobodę działania - poza strzelaniem do swoich.
Tak na marginesie - zobaczcie sobie jakie liczby ma Silent Company - gdyby tego nie było, można by się zastanawiać, czy coś takiego może w ogóle się udać w realiach gry, ale jak widać może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.

Jeśli nawet pojawiłby się kiedyś ktoś z takim powerem, żeby chcieć z tego zrobić coś więcej to czemu nie - może właśnie na takiej luźnnej bazie byłoby to do zrobienia, jeśli urosłaby jakaś sensowna liczba, jakaś współpraca między korporacjami.
A może np. TM czy VIDE zaczęliby się przyglądać czy coś z tym nie zrobić, jeśli by się trochę rozwinęło, a może sami chcieliby coś podobnego zrobić i mieć takie zaplecze dla siebie, nie wiem.

I co do The Minnions. w AT, ujmę to tak - nie widziałem tam, żebym ja czy żebyś Ty pokonał np. TAPI, zresztą w zaje meczu, obejrzyj :) Także z mojej strony szacun, emocje były niezłe naprawdę :)

Skróciłem trochę :) No i tak, nie wiem, czy to może wypalić, ale kto wie, rzecz wydaje się łatwiejsza trochę niż jakieś inne opcje, których prawie nie ma, to bardziej taka droga małymi krokami. Jakiś tam pomysł jest :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej