Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Polskie korporacje a duże floty - kilka pytań

<< < (2/6) > >>

Filip Bonn:
<wpis taktyczny, jeszcze nie wiem do kogo sie dojebać>

[SHCK] Crushall:

--- Cytat: Karakan w Styczeń 12, 2019, 11:29:35 ---Cześć, wkrótce będę szukał korpa dla siebie, zanim jednak przejdę do rekrutacji, chciałbym zrobić szybki wywiad nt korporacji.
Marzę o wielkich bitwach z tytanami i żeby kiedyś też usiąść za sterami tytana (kupowanie dużych ilości skill injectorów lub zakup chara - pilota tytana to nie problem).

Pytanie, czy są polskie korpy, które latają na te największe bitwy, o których później się czyta?
A może polscy piloci tytanów w międzynarodowych korpach?
Wiem, że to są bitwy dużych aliansów, także żadne pirackie korpy nie zajmują się tym.
Widziałem Spis polskich korporacji by PC5 2018 i rozumiem, że największe polskie aliansowe korpy należą do Goonwarm.
Tutaj pytanie, czy są polskie korporacje też w innych dużych aliansach? Interesuje mnie głównie PanFam, ale inne też.

Proszę napiszcie jak wygląda ten temat i gdzie polecacie się kierować.

--- Koniec cytatu ---

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi - nie ma takich polskich korpów poza GSF.
Sytuację z tytanami używanymi w walce w eve najlepiej zobaczysz np na tym zestawieniu: https://i.redd.it/oab4y258sl811.png - wersja z 8 sierpnia.

W imperium masz tylko 3 liczące się polskie korporacje które wystawią tytki w prawdziwych bitwach. Do wyboru masz CBC, BWTF i SHCK.
Najczęściej zabawa jest przy biciu keepstara. Najlepsza bitka i zarazem najbardziej krwawa (tu tytki spadały masowo po obu stronach) była w sierpiniu przy biciu KS należącego do NC w systemie x47:

W skrócie było jakoś tak:

31 lipca - timer shieldowy, rekonesans, było może z 12 tytków - żadnego polskiego na gridzie, takie nudne coś "bo i tak wiadomo że przegramy", a tu oj wygraliśmy i co my z tym dalej zrobimy ?
1 sierpnia - timer armorowy keestara nc - poszliśmy na całość - zaczyna się prawdziwa walka - żadna ze stron nie chce odpuścic, gra strasznie się lagowała. CBC wystawiło 2 tytki: Galanonim i Acan, BWTF 0, SHCK 2 tytki na gridzie Evil i Trao Wekon.
8 sierpnia - poszliśmy na całość, nc keepstar padł, kolejne tytany spadały jak muchy, mniejszych shipów nie liczyliśmy. CBC wystawiło finalnie 4 tytki: Galanonim, Libavsky Rathakanok, Acan, Talob Khuen, BWTF 1 tytek boho'min, SHCK 2 tytki Evil i Trao Wekon.

Co do warunków walki to w każdej z powyższych 3 korporacji będzie tak samo - powalczysz w tych najważniejszych bitwach tytkami bez problemu i bez widocznej różnicy. Udział w walce determinowany nie jest członkostwem w danej korporacji GSF ale w SIG-u (grupie ponadkorporacyjnej).
 
BTW, najtaniej za to zbudujesz i wyposażysz tytana w SHCK - z uwagi na darmowe bpc i najniższe podatki (korpowe jak i produkcyjne).

Karakan:
Ogromne dzięki za te wszystkie informacje! Jest dobrze. Kierunek -> SHCK

Soulscream:

--- Cytat: Filip Bonn w Styczeń 13, 2019, 03:31:58 ---<wpis taktyczny, jeszcze nie wiem do kogo sie dojebać>

--- Koniec cytatu ---

Rozbawiło mnie to, szacun.

[BU FU] Karas:
uuuu powazne sprawy.
Nie no szacun, ze kolega mysli tak perspektywicznie i od razu na glebokie wody. tytexy, tidi 0,0001, gruba i szalona akcja raz do roku, to jest zycie,.
czapki z glow kmioty, a plebs nawet niech sie nie wychyla z tymi ich paździerzowymi ryjami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej