Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Polskie korporacje a duże floty - kilka pytań

<< < (5/6) > >>

mkx:

--- Cytat: Karakan w Styczeń 12, 2019, 11:29:35 ---
Tutaj pytanie, czy są polskie korporacje też w innych dużych aliansach? Interesuje mnie głównie PanFam, ale inne też.

Proszę napiszcie jak wygląda ten temat i gdzie polecacie się kierować.

--- Koniec cytatu ---

Zadaj sobie pytanie jaki styl gry cię interesuje i czy jesteś casual czy nie, czy chcesz adrenaliny czy nie itd...
Program super capital -tytans - ma każda duża koalicja tj PanFarm, Legacy, Imperium. Tzn że możesz liczyć na  niskie ceny gotowych statków, pomoc przy budowie, darmowe fity itd.
Wszystkie duże koalicje prześcigają się w  " promocjach i ofertach ".  - Zatem twierdzenie " u nas są niskie podatki patrz korporacja Crushala ma 6% gdzie np mój alt korp ma 0.1%   - tzn coś jest na rzeczy jak nie wiesz co to pomyśl :). 
Dwa " dają darmowe bpc jako korporacja " pytanie co za różnica skoro w każdym topowym alliansie dają każdemu kto chce budować :) .
Srp ma każdy duży allians wyżej wspomniany na takich samych zasadach.
Nie oglądałem tych  filmików ale strzelam w ciemno nie zobaczysz na nich polskich pilotów, nie zobaczysz tam akcji polskich korporacji przy użyciu tytanów bo takich nie ma jeśli o pvp idzie- co najwyżej Drago ci pokaże jak kopać tytanem xD . Jeśli chcesz latać dużymi zabawkami to jesteś zdany na latanie z grupą ludzi różnych narodowości  i dowodzonych przez nie polaków :) - zatem każda koalicja, allians da to samo.
Z doświadczenia wiem że kupno gotowego tytana, dostanie darmowych bpc, daje mniej funu niż sama chęć posiadania/ budowania tytana. Tak jak pisałem musisz sobie zadać pytanie czy chcesz iść na łatwiznę i mieć coś szybko czy czuć frajdę mozolnym zdobywaniem budowaniem i finalnie używaniem swojej zabawki.

Goons dla casuali jest, mają region bezpieczny tzn nie ma zagrożenia ze strony innych koalicji są + i -. Jak się zalogujesz na testowym serwerze Eve tzw Sisi to tak jakbyś był w delve ( region gdzie goni mieszkają ) i gonach. Pograj z tydzień na Sisi potem wróć na " normalny" server zrozumiesz o co chodzi :) .
Dla casuala fajne, wbije po pracy na godzinę dwie pogra tzn pokopie , spadnie dostanie zwrot i da logouta. No Risk no fun. Liczby polskich korporacji tam spadają jak i aktywność graczy bo na przestrzeni roku takiej gry, coś prysło co niektórym i coraz mniej się logują .
Najlepszy fun w grze jest jak jest masa Alliansów/ koalicji = więcej randomowych potyczek, więcej używania dużych zabawek. Jak któryś allians staje się overpower to reszta mniej używa dużych statków w obawie przed zblobowaniem i anhilacją floty w nierównym pojedynku.
Zatem jeśli odpowiesz sobie na pytanie jaki styl gry Ci odpowiada i jest to nie goonowy, można pomyśleć wtedy co dalej :)  Bo opcji jest masa a najważniejsza to ekipa parę osób z którymi w tą grę się będziesz bawił :)

steven0ise:

--- Cytat: [BU FU] Karas w Styczeń 14, 2019, 07:15:45 --- a plebs nawet niech sie nie wychyla z tymi ich paździerzowymi ryjami.

--- Koniec cytatu ---

co? spałem a tu ktoś mnie obudził screenem na discardzie z forum i musiałem tu wejść zobaczyć o co biega...

MiltisUmbrae:
jakie pazdierzowe ryje? toć my są same piękne, młode i jurne chłopy. Co to za pomówienia jakieś?

Zgudi:
Paździerzowe, czyli takie na przykład:



A tak serio to być może chodziło o to, że dostojny char dosiadający potężnego tytexa nie zadaje się z jakimiś paździerzowymi ryjami ogarniającymi małe statki. :P Trzeba tego jak mu tam, ekhm karasia spytać. :)

[WILD5] Gagat:
Karaś jedyne czego dosiadał to prokurer na pasku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej