Eve Online > Wsparcie techniczne

Monitor 32 (16:9) vs 34/38 (21:9 )

<< < (2/6) > >>

mkx:
5k to na jakim monitorze Ty wyciągles na 49  ? edit nie znalazłem takowego xD

btw eve ma jakas opcje on/off Vsync ? bo ja zawsze mam tutaj 60 fps i nigdy więcej ;p

Zgudi:

--- Cytat: mkx w Grudzień 11, 2018, 20:42:42 ---btw eve ma jakas opcje on/off Vsync ? bo ja zawsze mam tutaj 60 fps i nigdy więcej ;p

--- Koniec cytatu ---
A chcesz kupować monitor z odświeżaniem 144hz? Bo jak nie to bez sensu jest odblokowanie więcej. Zakładam, że nie bo 34 i więcej cali, 144hz i do tego QHD+/UHD to kosmiczny pieniądz.

[SHCK] Crushall:

--- Cytat: mkx w Grudzień 11, 2018, 20:42:42 ---5k to na jakim monitorze Ty wyciągles na 49  ? edit nie znalazłem takowego xD

btw eve ma jakas opcje on/off Vsync ? bo ja zawsze mam tutaj 60 fps i nigdy więcej ;p

--- Koniec cytatu ---

Ad1. 2x 27” spięte w jeden pulpit.
Ad2. Jest taka opcja - interval.

[BU FU] Karas:
w eve Vsync jest ukryty pod czyms co sie nazywa chyba, interval. w display & graphics. masz tam 2 opcje z drop downa. One albo immediate. One oznacza Vsync ON.
Kupowanie monitora wiekszego niz FHD dla 1060 IMO mija sie z celem. NO chyba, ze planujesz przesiadke na 1080/1080ti lub RTXy. Oczywiscie nie dla evki. bo to niewymaga zbyt wiele. Ale w nic innego nie pograsz

mkx:
liczy się tylko EVe ;p a tak serio to nie mam na więcej zdrowia żeby siedzieć ;/ czytam o tych monitorach już chyba 4 dzień i powiem tak ja je..e, nawet grać nie ma kiedy bo ino czytam i czytam XD testy porównania;/.

Tak interval do tego Vsynca dzienks ;p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej