Eve Online > Dyskusje ogólne

Wódafracht - niedziela 18:00

<< < (4/4)

[WILD5] Sindri Egdald:

--- Cytat: Zgudi w Grudzień 12, 2018, 03:56:29 ---Sindri wie. On tylko pije do tego, że wywaliłeś wątek steven0ise. Patrz jego poprzedni post.

--- Koniec cytatu ---

wcale tak nie było, SHCK=GOON a to ze na forum api zjebane to nie moja wina

Doom:
To co napisałem wyżej to prawda. Jesli odpalę omegę na kontach to najprawdopodobniej goonem sie stanę, ale do tego czasu proszę nie przypisywać mi tego co nie zrobiłem

Zgudi:

--- Cytat: Doom w Grudzień 12, 2018, 16:35:55 ---To co napisałem wyżej to prawda. Jesli odpalę omegę na kontach to najprawdopodobniej goonem sie stanę, ale do tego czasu proszę nie przypisywać mi tego co nie zrobiłem

--- Koniec cytatu ---
O ile długo nie logowałeś to przypuszczam, że chary oraz asety masz gdzieś pomiędzy Eso i Stain, czyli samotny Goon w środku kurwidołka okupowanego przez Testy. To po prostu nie może się udać, więc pozostanie opuszczenie korpa zaraz po zalogowaniu. :P

[BU FU] Karas:
jesli to sa jakies byle graty po ESO, to wyladuja w lowsecu. Mi tam tez cos wyladowalo: ], a komu nie: ] heheheeh

Monter:
Na bramach w high sec-u wiszą ogłoszenia, zrozpaczona rodzina Asm-a pyta, ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?

podobno Asm-a porwali amarr-czycy, i zrobili z niego sex niewolnika.
inni zaś twierdzą że, miał kupić alko w jita, ale się zabujał w sklepiku na koniku.
chodzą słuchy, że Asm trafnie napisał iż fracht leci w niedziele, zapomniał dodać że w palmową.
ulica mówi, że Asm-a widziano na ławce w Dodixie, w towarzystwie dwóch tancerek, jak walił spirytus z gwinta i śpiewał indyjskie piosenki.

ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej