Eve Online > Dyskusje ogólne

Początek

<< < (3/9) > >>

Filip Bonn:
Cześć Damian

IIGiBoNII:
siemka  ;)

Doom:
[admin]Nie ważne czy wyjechałeś będąc dzieckiem, czy tydzień temu. Nie ważne czy gość którego nazywasz trolem nim jest czy nie. Zabastuj trochę człowieku, wyłącz autokorektę na urządzeniu, a czas jaki poświęcasz na odgryzanie się poświeć na skomponowanie czegoś co gryzie w oczy mniej nawet kogoś kto tu wręcz słynie z niepoprawnej pisowni (czytaj mnie).
PS
Na tym forum jest funkcja edycji posta i rzadko się o to czepiamy, natomiast o pisanie posta za postem czepiam się regularnie i mało grzecznie.[/admin]

Qlko1:

--- Cytat: IIGiBoNII w Listopad 25, 2018, 17:48:20 ---Witam mam na imie damian i zaczynam swoją przygodą z ta gra jednak strasznie trudno samemu wszystko ogarnac mam 35 lat i fajnie by bylo wspolnie pograc bo w pojedynke gra jak na tym poziomie  nie zachwyca nie wiem co gdzie i z czym jezeli posiadacie jakis komunikator glosowy bylbym rad za udostepnienie ip. bardzo bym prosil o pomoc nie chce nic typu statkow  zasobow czy kasy prosze tylko o pomoc w stawianiu pierwszych krokow piona i dzieki.

--- Koniec cytatu ---

* Qlko1 z trudem powstrzymuje swój ortonazizm

Soulscream:

--- Cytat: IIGiBoNII w Listopad 25, 2018, 19:04:39 ---soul jestes trolem lubisz krytykowac i ponizac jezeli tak to cisnij na jame mieszkam w uk i ciezko mi pisac po polsku bylem maly jak wyjechalem z rodzicami wiec nie udzielaj sie jak nie wiesz profesorku

--- Koniec cytatu ---

Wyjechałem z kraju i nic już nie muszę. To nowa wersja dysleksji czy tam aspergera?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej