Eve Online > NoobGarten

Kilka prostych pytań

<< < (2/4) > >>

Zgudi:
Olej Montera. :) Z nikim się nie musisz witać. :P Ja po graniu w wota kupę lat też bym kopał bo obrzydłoby mi ciągłe strzelanie do czegokolwiek.

A propo, czemu przestałeś grać w wota? Mnie na przykład trochę zniechęca dodawanie coraz to mocniejszych czołgów. Teraz defender a potem jeszcze coś lepszego... A Tiger II, legenda 2 Wojny Światowej jest tak słaby na swoim tierze, że ani na przepychacz a ni do snajpienia

Drinkinhorse:
Hehe.  :) nie mam zamiaru nikogo olewać  :D I nie kopię, po prostu uważam, że komunikowanie się powinno być precyzyjne :P
A i owszem, nie przywitałem się w wątku "przedpokój" - mea culpa, stąd pewnie nieporozumienie.

Przestałem grać w WoT'a z trzech powodów. Członkowie ekipy (z którymi mam ciągły kontakt na komunikatorze whatsapp i na naszym serwerze ts jak chcę pogadać z nimi) sfrustrowani coraz intensywniejszą badziewiastością tej gry rozleźli się po różnych wiedźminach na konsole i innych tego typu tytułach a ja na 3 lata zwisłem w PoE. Po drugie refleks nie taki (starzeję się), po trzecie - w WoTa nie da się grać jak dziecko co chwilę coś chce a nie mam już siły siedzieć no 1 w nocy expiąc coś co nie istnieje bo na klanówki czeba :)

[VIDE] Herezja:
Punkt drugi (refleks) i punkt trzeci (porzeracz czasu) są aktualne w tej grze i wręcz niezbędne lub wymagane więc źle trafiłeś ];)

Drinkinhorse:
Ojtam ojtam. na razie kopanie plagioclase mnie nie nuży a ładnie wyglądają te wszystkie planetki, moony i asteroidki :)

Tak przy okazji, skoro wiem już, że konto alfa nie pozwala na latanie Procurerem to w sumie mam ostatnie pytanie, czy jak wykupię konto omega i podekspię mining skill >4lvl to po 30 dniach podniesiony skill  będzie działał na lvl 5 czy tylko do lvl 4?

bo jeśli tak to jest sens kupować choćby 30 dni omega.

[BU FU] Karas:
reflex potrzebny w eve? hehehe, zart?
do czego potrzeba reflexu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej