Autor Wątek: Dołącz do Weyland-Dallas Corporation  (Przeczytany 5857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dallas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dallas Strickland
  • Korporacja: Weyland-Dallas Corporation
Dołącz do Weyland-Dallas Corporation
« dnia: Listopad 18, 2018, 16:18:55 »
[admin]Czytamy regulamin działu, tak?
Czytamy privy, zwłaszcza te od administracji, tak?
Nie wkurzamy administracji, tak?[/admin]

HISTORIA

Weyland-Dallas Corporation powstała w 2126 roku w wyniku fuzji brytyjskiej korporacji Weyland Corp z amerykańskim koncernem Dallas Mining Corporation.
Działalność korporacji stanowi kompleksowa gałąź międzysystemowego transportu, handlu oraz produkcji.
Weyland-Dallas Corporation bierze zarówno udział w poszukwianiu złóż surowców na planetach, księżycach i polach asteroid.
Korporacja zajmuje się ponadto eksploracją, zakładaniem kolonii i rafinerii w odległych częściach kosmosu.
Dzięki współpracy z USCM korporacja posiada szeroki dostęp do technologii wojskowych. Skrzydło bojowe Weyland-Dallas Security skupia się na eskorcie statków i ochronie struktur należących do korporacji, a także na organizacji własnych misji bojowych.

WYMAGANIA

Jesteśmy młodą i rozwijającą się korporacją. Rozwój i program korporacji zakładamy przynajmniej na okres wielu miesięcy. Jako ludzie reprezentujący Weyland-Dallas Corporation zajmiemy się wieloma dziedzinami (handlem, transportem, wydobywaniem surowców, walką, czy wreszcie budową własnych struktur). Rozpoczynamy w Hi-Sec'u - tu uczymy się podstaw i nabieramy niezbędnego doświadczenia. Mile widziani są nowi gracze, którzy chcieliby spróbować swoich sił pracując dla korpo, więc jeśli posiadasz już staż 1150 godzin, jesteś zapalonym fanatykiem EVE, masz wygórowane wymagania i aspiracje od razu na coś wielkiego to raczej poszukaj innej korporacji złożonych z weteranów, którzy mają bardziej rozwinięte swoje struktury. Oficjalne sesje będą zapowiadane praktycznie w każdy weekend (piątek, sobota - 22:00-04:00) lecz mile widziane byłoby zaglądać częściej do świata EVE - rozwijając swoją postać, trzymając rękę na pulsie i orientując się w bieżących sprawach korporacji. Tak zakładany długi i cierpliwy staż wymaga jednej zwartej i lojalnej grupy ludzi, którzy będą na tyle dojrzali i mieli pozytywne zamiary by rozwijać i pracować dla dobra korporacji. Dlatego już sama gra i dodatkowo ja mam pewne oczekiwania względem potencjalnych kandydatów. Totalny brak komunikatywności, zainteresowania sprawami EVE, czy wszelakiej paści infantylne przygłupy odpadają już na samym starcie. Barany, które nie potrafią złożyć trzech zdań po polsku niech lepiej nie startują, bo zwyczajnie nie dadzą rady odnaleźć się w ogromnym świecie EVE. Przykro mi ale szanujmy siebie i swój czas, zwłaszcza, że EVE Online będzie mega czasochłonny i szalenie ważne jest aby nasze wspólne działania od samego początku miały sens i aby wspólne poświęcenie nie poszło na marne. Każdy włoży swój wysiłek w rozwój korporacji, dlatego doceniajmy i szanujmy te starania przy wzajemnym wsparciu jako grupa ludzi reprezentująca ten sam wspólny interes. W przeciwnym wypadku nic z tego nie wyjdzie. Stąd bardzo uczulam na proces rekrutacyjny, podchodzę do tej kwesii bardzo selektywnie. Liczy się dla mnie jakość, a nie przeciętna ilość. Każdy ma czuć w pełni płynącą immersję i kwintesencję ze świata EVE. Gwarantuję, że nikomu nie uda się zniszczyć tej sztandarowej idei, a jeśli ktoś spróbuje to usunę go bez cienia wahania w trybie ekspresowym. Zaręczam, że nie mam cierpliwości do typowych przygłupów i niepożądane zachowania będę dusił już w zarodku. Liczę na osoby, które będą reprezentowały coś sobą. W mojej korporacji pozostaną tylko najlepsi. Mile widziani fanatycy gatunku sci-fi - Alien, Diuna, Star Wars - to zawsze pomaga w połknięciu bakcyla i zakotwiczeniu na dobre w takim klimacie. Pięknie byłoby rozwijać się w tym świecie uniwersum, zwłaszcza, że może tu pozostać po nas choćby jakiś okruch, a to już wystarczy. Jeśli chcesz ze mną egzystować w tym świecie, cieszyć się wspólną ekspansją i pracą dla korporacji, odnosić zwycięstwa jak i przyjmować z pokorą porażki, to zapraszam do Weyland-Dallas Corporation!

- Na dłuższą metę wymagane konto OMEGA
- Konto Steam (negatywny status VAC dyskwalifikuje danego kandytata)
- Przynależność do rasy CALDARI
- Komunikator głosowy MUMBLE

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2018, 18:37:45 wysłana przez Doom »