Eve Online > Market

Sprzedam Asus GeForce GTX 960 STRIX OC 4GB za 500zł

<< < (3/3)

[VIDE] Herezja:
Słyszeć to i słyszałem ale nie wykazywałem chęci do wiedzy o tym.
Zaciekawił mnie raczej problem jaki może wynikać z ich kopania dla prawidłowego działania karty.
Tyle w temacie.

[BU FU] Karas:
koparki kopia kartami, 24/7/30/360. Z jednej strony nikt do konca nie wie czy to dobrze czy zle. Bo z jednej strony masz ciagle i stale warunki pracy 24h bez zrywow i skokow temperatur jak w przypadku grania, a z drugiej overclocki i rycie jej w jakichs grach po kilkanascie godzin dziennie. Oczywiscie ilu expertow tyle zdan.
Dla mnie to po prostu uzywka, ze wszelkimi wadami uzywki i jedna zaleta ewentualnie dobrej ceny. Twoje ryzyko. To czy to bylo w koparce czy nie. nie ma znaczenia. jesli ma sie zjebac, to sie zjebie, a zaden producent w gwarancji nie ma wyznaczonego celu stosowania karty. np tylko do wyswietlania golego pulpitu: ]

https://www.videotesty.pl/artykul/1352/jaki-wplyw-na-karte-graficzna-ma-kopanie-kryptowalut/

Zgudi:
Odebrałem GTX 1070 Ti i zamontowałem. Niestety mam tylko jeden kabel zasilania PCI-E. Morele przy składaniu mi komputera swego czasu przytuliło mi resztę nieużywanego okablowania modularnego od zasilacza. Najgorsze jest to, że nie produkują tego osobno. Facet z obsługi klienta uprzejmie poinformował mnie, że nie mają tego na stanie i grzecznie oraz kulturalnie zaproponował mi nowy zasilacz O_o. Posiłkowałem się adapterami podłączanymi do dwóch molex-ów.

Co do samej instalacji to karta wymaga podłączenia aż dwóch wtyczek zasilania: jedna 8 pinowa i druga 6 pinowa. Ma dość sporo nieużytecznych czerwonych / białych diod, które świecą się jak psu jajca. Wydajność w AC Origins podskoczyła mniej więcej dwukrotnie. Klatki skaczą od 46 do 74 zależnie w którym miejscu mapy jesteśmy, głównie jednak trzymają się na poziomie 55-62. Ustawienie graf. na max. 1070-tka jest cholernie cicha, nie słychać jej w ogóle nawet przykładając ucho, wentylatory kręcą się na 25% prędkości max. obrotów, co widać w MSI Afterburner. Gdybym kupił RTX-a to było by może dodatkowo 7-10 klatek więcej ale jest mała dostępność tego sprzętu i nie ma rozsądnych cenowo wersji.



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej