Śmietnisko > Off Topic

Serial Daredevil - dobre kino

(1/2) > >>

Zgudi:
Bardzo polecam: https://www.filmweb.pl/serial/Daredevil-2015-702252, a polecam dlatego, że właśnie wyszedł sezon 3. Moim zdaniem najlepszy serial z o superbohaterach jaki kiedykolwiek powstał, a przynajmniej tak osobiście sądzę: raczej poważny, antyutopijny, ciężki, prawie żadnej cukierkowości, sporo sarkazmu, gorzkiego żartu: https://www.youtube.com/watch?v=KQzRs6UCbuI Jeśli ktoś nie oglądał, to bardzo NIE polecam zaczynania od 3 sezonu. Zdecydowanie lepiej zacząć od początku. Poza tym inne seriale Netflix-a na licencji Marvell są takie sobie, czasem jako tako dobre, czasem kiepskie.

Doom:
Samego serialu nie oglądałem. Zostawiłem go na koniec jako najlepiej oceniany przez znajomych z czwórki Jesicka Jones, Derdevil, IronFist, Luk Cage. Ale utknąłem na Iron Fiście i jakoś nie mam wenny aby iść z tym dalej.
Obejrzałem za to Defendersów którzy są kompilacją tych czterech i chyba warto ich obejrzeć między drugim a trzecim sezonem Derdevila.
Derdevila poleciłbym też dla fanów Punishera od Netflixa. Właśnie w Derdevilu netflixowy Frank ma sporo czasu ekranowego przed swoim serialem

Zgudi:

--- Cytat: Doom w Październik 21, 2018, 22:41:18 ---utknąłem na Iron Fiście

--- Koniec cytatu ---
To taki trochę nieudany serial im wyszedł, nic dziwnego, że na tym utknąłeś. To po prostu wyszło im źle. Obejrzyj od samego początku Daredevil a przekonasz się co to jest dobre kino. :)

"Właśnie w Derdevilu netflixowy Frank ma sporo czasu ekranowego przed swoim serialem"
Jeśli chodzi o 2 pierwsze części to nieprawda. On tam występuje raczej sporadycznie i tylko na końcu, ale może w 3 części będzie inaczej. :) Obejrzymy całość to zobaczymy.

Doom:
Punishera obejrzałem. O ile wiem w którymś z mavelowskich seriali Netflixa była przeprowadzona narracja tego co było przed tym serialem. W przypadku Derdevila mówimy tu o dwóch pierwszych sezonach (jeśli to o ten serial chodziło mojemu znajomemu serialowemu gikowi z pracy) bo one powstały przed serialem Punisher

Gaavrin:
Nazywanie telewizyjnego seriau dobrym kinem to taka trochę sprzeczność. Serial widziałem, 3 sezon też obejrzę, ale to taka rozrywka niskich lotów raczej. Coś żeby sobie leciało w tle jak się jest na floie w eve na przykład.
Z pozostałych seriali marvela od netflixa, to jessica jones jest ok, like cage mocno przeciętny, iton fist nje przebrnąłem

P.s. wątek Punishera jest właśnie w Derdevilu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej