Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Spis polskich korporacji by PC5 2018

<< < (7/8) > >>

[BWTF] Nightwisherek:
"Jeżeli znacie jakieś korpy warte dodania - piszcie tutaj lub evemeil w grze do PC5"

Ja znam corpa który nie życzy sobie być w tym rankingu ...oh wait i tak macie to w dupie :)

My co najwyżej możemy się ścigać się z SCHK w miningu...chociaż tu też raczej nie podskoczymy :p

W zasadzie w niczym nie jesteśmy dobrzy i mamy ... wyjebane :)

Veldsper:
bo "goony som chujowe" i trzeba latać drakiem.
Przyleciał byś PC`t do goonów i zarobił wreszcie jakąś forsę a nie jakieś smutne rankingi robisz i grasz na zrigowanym lowseku  :)
już lepsze zrigowane 0.0 i banda złodziejów. Zostanawiam się kiedy w tej milicji każą wam skakać na 1 nodze i gdakać jak qra.

Trinty Weaver:

--- Cytat: Veldsper w Październik 14, 2019, 09:28:53 ---bo "goony som chujowe" i trzeba latać drakiem.
Przyleciał byś PC`t do goonów i zarobił wreszcie jakąś forsę a nie jakieś smutne rankingi robisz i grasz na zrigowanym lowseku  :)
już lepsze zrigowane 0.0 i banda złodziejów. Zostanawiam się kiedy w tej milicji każą wam skakać na 1 nodze i gdakać jak qra.

--- Koniec cytatu ---

Gdybys znal PC , to bys doskonale wiedzial, ze ISK-ow mu nie brakuje i tez wiedzialbys, ze nasz korp do zadnej milicji nie nalezy.

Veldsper:
 ;D OK

[BU FU] Karas:
halo, ktoś podobno ma tu za dużo isków. Ja ich nie mam wcale. Może wdrożymy tu jakiś socjalizm, upośledzienie+ plex+ albo coś.
CHCEM darmowe iski, bo nie mam, a farmić mnie się nie chce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej