Forum Gry > Inne gry

Jakie MMO z bardzo otwartym światem, dobrą grafiką i bez czary mary?

(1/6) > >>

Zgudi:
Jak w tytule. Przejrzałem top 20 na stronie mmorpg.com i wciąż nie widzę nic dla siebie.

Szukam czegoś podobnego do Stalker, Fallout, Gothic, Skyrim. Najlepiej bez czary mary, albo jeśli jest, to żeby było tego mało. Z bardzo dużym i bardzo otwartym światem. Mnóstwo możliwości eksploracji. Bez nadmiaru sieczki opartej na waleniu kolotowymi kombosami co kilka sekund. Gra nie może być cukierkowa i zbyt kolorowa. Grafika musi stać na dość wysokim poziomie, ale może być też w rzucie izometrycznym. Generalnie coś co nie ma za wiele wspólnego z korean anime.

Coś polecacie?

Wiadomo EVE, ale coś z gatungu RPG gdzie biega się avatarem po dużej mapie?

Doom:
Fallout nie może być? Nigdy nie miałem czasu sie zapoznać ale to na silniku dwójki wygląda przyjemnie ;D

Qlko1:

--- Cytat: Zgudi w Wrzesień 06, 2018, 21:59:28 ---Jak w tytule. Przejrzałem top 20 na stronie mmorpg.com i wciąż nie widzę nic dla siebie.

Szukam czegoś podobnego do Stalker, Fallout, Gothic, Skyrim. Najlepiej bez czary mary, albo jeśli jest, to żeby było tego mało. Z bardzo dużym i bardzo otwartym światem. Mnóstwo możliwości eksploracji. Bez nadmiaru sieczki opartej na waleniu kolotowymi kombosami co kilka sekund. Gra nie może być cukierkowa i zbyt kolorowa. Grafika musi stać na dość wysokim poziomie, ale może być też w rzucie izometrycznym. Generalnie coś co nie ma za wiele wspólnego z korean anime.

Coś polecacie?

Wiadomo EVE, ale coś z gatungu RPG gdzie biega się avatarem po dużej mapie?

--- Koniec cytatu ---
Podobno ESO bardzo się poprawiło. Na razie mów faworyt w marzeniu "kiedy będę miał wolny czas"...

Zgudi:

--- Cytat: Doom w Wrzesień 06, 2018, 22:21:09 ---Fallout nie może być? Nigdy nie miałem czasu sie zapoznać ale to na silniku dwójki wygląda przyjemnie ;D

--- Koniec cytatu ---

To może coś takiego?

Steam: https://store.steampowered.com/app/890570/Almost_Alive/

Mała recenzja: https://www.youtube.com/watch?v=pnQ3_34X8-Q

Wygląda bardzo podobnie do Fallout 2.

[VIDE] Herezja:
Może zainteresuj się polską grą?
Gloria Victis.
Sieciówka oparta na skomplikowanym trybie walki (dobór uzbrojenia do osłon przeciwnika dla przykładu), nieźle przemyślanym craftem i ogólnie ciekawie poprowadzoną grą?

Grafika nie jest zła i nie ma tam w ogóle magi a świat choć opisuje coś ala średniowiecze jest oddany w spoób naturany bez wodotrysków i oczojebków.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej