Forum Gry > Inne gry

Fallout MMO

<< < (2/3) > >>

Doom:
Stoję po stronie tych ludzi którzy snują przypuszczenia z jakimi zwierzętami sypiały matki, babcie i prababcie włodarzów właściciela praw do marki że rzeczeni włodarze chcą wydać takie gówno zamiast wrócić z serią do korzeni części pierwszej i drugiej.  Ewentualnie dopuszczalne mmo w tym uniwersum zapodał Karaś

Zgudi:
Pojawiły się nowe materiały z Fallout 76.

Obejrzałem i moje zdanie jest takie, że zapewniania Bethesdy o ogromnej poprawie silnika z Fallout 4 użytego do Fallout 76 można włożyć między bajki. Na filmikach widać, że gra się zacina, tekstury wyglądają niezbyt ciekawie, animacje są dość szarpane, na dokładkę jest nasrane bardzo dużo bloom-a i oczojebnych kolorów.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wjl_9Sl0wBk&t=1718s[/youtube]

Co nieciekawe to zauważyłem, że wchodząc i wychodząc z budynków jest loading trwający od 15 do 30 sekund. W budynkach wszystkie okna są czarne jakby była noc, a na zewnątrz jest biały dzień, screen poniżej. Obejrzyjcie sobie film od 30-tej minuty.




Sam pomysł Fallout MMO bardzo mi się podoba i jestem na solidne TAK, ale mówię NIE wobec użycia tego samego silnika, w którym niczego nie poprawiono i który już dawno powinien zostać zaorany.

Chciałbym zobaczyć pełnokrwisty multiplayer w świecie Fallout z grafiką 3D, ale dlaczego znowu pchać ten dość kiepski silnik do tej gry? No WHY?

Filip Bonn:
Dlatego, że ludzie to i tak kupią.

Zgudi:

--- Cytat: Filip Bonn w Październik 10, 2018, 13:24:46 ---Dlatego, że ludzie to i tak kupią.

--- Koniec cytatu ---
Ktoś to pewnie kupi. Tanim kosztem wziąć F4, zrobić nową mapę, dołożyć multi i sprzedać za 200zł wyciskając jeszcze trochę kasiory z marki.

Amek Vi:
Tym razem sobie odpuszczę. Nie chcę się 3ci raz z rzędu na nich zawieść.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej