Forum Gry > Inne gry

Jak zagrać w Total Annihilation

<< < (2/4) > >>

Doom:
Wiesz ja na nowym serwisie bym spróbował się zarejestrować przed zalogowaniem...

Filip Bonn:
 ;D

Zgudi:

--- Cytat: Doom w Lipiec 16, 2018, 17:38:33 ---Wiesz ja na nowym serwisie bym spróbował się zarejestrować przed zalogowaniem...

--- Koniec cytatu ---
Zarejestrowałem się i potem był problem z logowaniem.

Ale mniejsza z tym. Opinia z samej gry:

Na plus:
Ta bardzo stara gra jaką serwuje GOG jest dostosowana do wysokich rozdzielczości, przez co na moim FHD 27 cali wygląda świetnie, co więcej po grafice nie widać wcale, że nadgryzł tę grę ząb czasu, wszystko wygląda dobrze.
Tysiące napierdzielających się robotów na jednej mapie nawet nie pomyśli o tym, żeby spowolnić czy zlagować rozgrywkę na jakimkolwiek współczesnym sprzęcie. Wydajność i optymalizacja rozgrywki jest fenomenalna.

Na minus:
Crashe gry i klasyczne wywalenia do pulpitu niestety raz na jakiś czas się zdarzają. Miałem ich kilka w ciągu całej mojej przygody z tym tytułem. Co więcej niektóre sejwy są zrypane i gra się całkowicie kraszuje gdy próbuję takowy wczytać. Więc częste zapisywanie gry jest bardzo wskazane.
Jednostki często i gęsto blokują się o byle co i to jest domena chyba wszystkich starych gier strategicznych. Nieraz dużo trzeba się napracować, by pomiędzy wrakami wymanewrować jakąś dużą jednostką i przepchać ją na front.
Jeśli ktoś ma mały monitor, np. FHD 21 cali to stanowczo odradzam zakup tej gry bo jednostki będą mikrusie i niewiele taki gracz zobaczy czy też ogarnie. Jeśli chodzi o wyższe rozdzielczości, to ta gra jest ewidentnie przeznaczona dla osób, które posiadają duży monitor, bo po prostu problem jest taki, że nic nie da się przybliżyć. Pierwotnie była ona projektowana dla rozdzielczości 680x480px oraz 800x600px, co było maksimum na ówczesne czasy.

Zgudi:
edit: ogólnie nie polecam. Jak gra mi się po 4 godzinach rozgrywki skraczowała to chciałem się ratować sejwami i... no i 3 sejwy pod rząd z ostatnich kilku godzin gry były kompletnie zjebane. Nici z kontynuacji grania. 3-cia w nocy i na marne.

Doom:
Odpalałeś na win10 i tym co masz pod maską czy uzyłeś środowiska wirtualnego?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej