Eve Online > Wsparcie techniczne

Cienie za znacznikami w widoku ogólnym

<< < (2/9) > >>

[BWTF] Xapitan Bomba:
Bardzo proszę :D
Możesz ew. rozejrzeć się w opcjach za opcją overdrive i jeśli jest wyłączona to dać ją na standard (powyżej zazwyczaj przestrzeliwuje w drugą stronę, standard pomaga na takie rzeczy)

[BU FU] Karas:

--- Cytat: Proxima Alland w Lipiec 11, 2018, 11:19:39 ---...
A tu Cię zaskoczę, bo nie mam i nie chcę mieć. Mam telefon za 50 zł, który... UWAGA, służy do dzwonienia! Czyli spełnia zasadniczą funkcję telefonu.  ::) Do tego bateria starcza mi na tydzień a i smsa mogę napisać :D
Mam 37 lat i nie dam zrobić z siebie smartfonowego zombie :D

--- Koniec cytatu ---
ohohohhoooo coz za mocne slowa jak na 8(z hakiem) latke... Rozumiem, ze samochod to tez tylko trabant. bo gdybys miala Bugatti Veyron to nic tyko zapier...c przy kazdej okazji 300+. Tak się sklada, ze miec mozliwosc robienia czegos, nie oznacza, ze od razu trzeba dostawac pierd...lca. To ze mozesz miec pod reka mini laptopa ktory w zasadzie moze wszystko, nie oznacza, ze masz pasc z glodu bo nic tylko fejsbuczek. Ja sam w zasadzie przesiadlem sie na smarta dopiero lekko ponad rok temu. Stary sony erixon chyba z 8 lat mi wystarczal jako telefon. Ale przyznam, ze milo jest miec dostep do wielu mozliwosci. google maps, wiele fajnych apek ktore niejednokrotnie mega ULATWIAJA zycie. To ze moge cos szybko sprawdzic, bez potrzeby szukania kompa z netem nie czyni mnie niewolnikiem smarta. W stanach wiekszosc wyksztalconych i inteligentnych ludzi jest szczupla, mimo iz na kazdym rogu jest KFC. Tylko od Ciebie zalezy czy umiesz sobie sama z soba radzic.
PS sa tez i takie smarty co trzymaja tydzien baterie... wiec nie popadajmy w skrajnosci: ]
pozdr

Jakub Trokowski:

--- Cytat: [BU FU] Karas w Lipiec 11, 2018, 12:13:51 ---erixon
--- Koniec cytatu ---
* Jakub Trokowski is triggeredERICSSON!

Ale ogólnie się zgadzam: też kiedyś nie byłem przekonany, spróbowałem i uważam teraz, że to bardzo dobre narzędzie. (O ile jest zasięg. :P) Jednak, jak z każdym narzędziem, ważne żeby jako użytkownik być mądrzejszym od tego narzędzia. ;)

Proxima Alland:
Tak, oczywiście. Całe szczęście, że są dostępne smartfony i telefony komórkowe. Dzięki temu każdy z nas może używać to co lubi.  :P

[BU FU] Karas:

--- Cytat: Proxima Alland w Lipiec 11, 2018, 15:00:28 ---Tak, oczywiście. Całe szczęście, że są dostępne smartfony i telefony komórkowe. Dzięki temu każdy z nas może używać to co lubi.  :P

--- Koniec cytatu ---
oczywiscie, ze tak i nie neguje tego, a jedynie z D. wyjeta argumentacje, tego stanowiska.
Milego dzwonienia zycze: ]
@Jakub, no jo jo jo... zgadza sie: ]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej