Śmietnisko > Off Topic

Szaruga

<< < (3/4) > >>

Xeyo:

--- Cytat: Soulscream w Lipiec 01, 2018, 00:01:48 ---Grali tyle samo, a życzenie komuś przegranej za to że jest narodowości XYZ jest słabe.

--- Koniec cytatu ---
Sorry, ale zgubilem sie gdzies pomiedzy dupa i cebula.
Zdajesz sobie chyba sprawe, ze piszemy tutaj o pilce noznej? To nie tylko 22 typow i jedna pilka, ale tez duze emocje.

Kim jestes? Jakims pilkarskim pacyfista, ktory kazdej druzynie zyczy wygranej?

ps. Ogolna beztroska co do bolow moich plecow, nie pasuje do Twego caloksztaltu dobrego czlowieka. :-(

Qlko1:



--- Cytat: Xeyo w Lipiec 01, 2018, 00:17:16 ---Zdajesz sobie chyba sprawe, ze piszemy tutaj o pilce noznej? To nie tylko 22 typow i jedna pilka, ale tez duze emocje.

--- Koniec cytatu ---

Mnie w to nie mieszaj, ja tu tylko żartuję.

IMO to tylko 22 typów i jedna piłka.
Ewentualne emocje mógłbym z tego mieć gdybym sam tam grał.

Jaranie się piłką nożną to pedalstwo :P (rzucił przynętę i czeka).

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Xeyo:
Coolko, ty zartobliwy Brutusie!

Tutaj nie piszemy na temat statkow kosmicznych, konstytucji albo innych trelemorelach, tylko o pilce noznej! Wiec prosze o pasujaca do tematu powage i konstruktywna dyskusje!!!

Filip Bonn:

--- Cytat: Soulscream w Lipiec 01, 2018, 00:01:48 ---Grali tyle samo, a życzenie komuś przegranej za to że jest narodowości XYZ jest słabe.

--- Koniec cytatu ---
lol przecież na tym polegają te mistrzostwa kibicuje się za narodowość i za narodowość życzy się przegranej :D

Soulscream:
A kufa niemcy grajo nazisci, hitlerowcy kufa.... ciemieżyciele polski i coś tam. Dobrze że jada do domu. Dobrze im tak za 1939 ! Lol.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej