Eve Online > Przedpokój

Witam wszystkich

<< < (2/2)

[BWTF] Nightwisherek:
Niejeden kozaczył  ;D

Monter:
Wszedł, zamówił, teraz sączy pierwsze piwko i patrzy. .....+1 dodał otuchy thx Herezja


--- Cytat: Doom w Czerwiec 18, 2018, 01:02:19 ---To forum charakteryzuje się tym że administracja lubi zarówno szczegółowe regulaminy jak i ich egzekwowanie.
Czyżbyś miał jakiś problem i Norbi na darmo mnie ganiał aby rozwiązał drobny problem z rejestracją? 

--- Koniec cytatu ---
Witam Panie Adminie, miło mi poznać i nie małą dłoń uścisnąć.
A no szczegółowe, szczegółowe - o tym samym pomyślałem - ten pierwszy akapit licencji rejestracji
Co do zasady...napisać maksymalnie ogólnie i pozostawić wolną rękę administratorom
Pewnie można to zapisać jeszcze krócej, ale tak dla inspiracji
 
Akceptując niniejszą licencje akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Każde naruszenie licencji podlega ocenie przez administratora lub moderatora (patrz podpunkt 12 Regulaminu forum).

Kij baseballowy nie będzie potrzebny, mieszkańcy Europejskiej Stolicy Kultury 2016 są mniej awanturujący się.

Coś miałem problem z wstawieniem drugiego cytatu w tej odpowiedzi. Jak to się kurna robi?

Wysłane z dachu przy użyciu gołębia pocztowego.

Zgudi:
To forum jest OK, a admin dość rzadko kara. W internecie jest całkiem sporo forumów gdzie administrator potrafi lekką ręką zbanować konto za ciętą ripostę której nie zrozumiał albo za przedstawienie negatywnej opinii o korporacji/gildii/sojuszu/klanie do którego on należy lub którą prowadzi, czyli coś co łamaniem regulaminu nie jest. Także miłego postowania.

Doom:

--- Kod: ---[quote]tekst cytowany[/quote]
--- Koniec kodu ---
Ech ta dzisiejsza młodzież, zero obycia z czymś innym niz FB :P

Soulscream:
Ktoś mnie wołał ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej