Forum Gry > Inne gry

EVE: Project Galaxy

<< < (12/13) > >>

Zgudi:
Kilka poradników dla żółtodziobów:























Zgudi:
Mam ludziska pytanie ważne: zrobiłem sobie 3 klony, 1 do pvp/pve, 2 pozostałe do miningu i produkcji. Na dwóch pozostałych chcę wykopać surowce i zrobić statek dla klona skillowanego na pvp/pve. Jak mogę ten statek przetransferować???

Na discordzie mnie wkurwili bo odpisali mi w stylu: "ale po co chcesz to robić, przecież mógłbyś w ten sposób oszukiwać, tzn. ciągle zakładać nowego klona i bez końca transferować marne 2mln ISK jakie klon dostaje na start", więc pytam tutaj.

[SHCK] Red Ichosira:
Da się tam kontrakty wystawiać?

Zgudi:

--- Cytat: [SHCK] Red Ichosira w Grudzień 04, 2019, 15:34:10 ---Da się tam kontrakty wystawiać?

--- Koniec cytatu ---
Nie ma kontraktów, nie ma opcji trade ani możliwości transferowania kasy i jak na oficjalnym discordzie wyjaśnili mi inni gracze (nie wiem czy dobrze zorientowani) jest to po to aby nie można było oszukiwać. Jeden uj wie po co takie ograniczenia skoro w wersji na PC nikt nigdy nie miał z tym problemu na na mobilnej okazuje się, że jest problem. Są buy i sell ordery takie jak w wersji pecetowej, więc postanowiłem to wykorzystać i wystawiłem na markecie swoje rzeczy, zrobiłem też kilka buy orderów ale ich nie widzę na innej postaci i zastanawiam się czy to specjalne ograniczenie czy błąd. Ma ktoś jakiś sposób?

Ja osobiście nie wyobrażam sobie grania bez jakiejkolwiek możliwości wystawiania kontraktów i tradowania z inną postacią.

Tloluvin:
Jest jakiś sposób na odzyskanie postaci z alfy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej