Eve Online > NoobGarten

nub zaczyna gre

<< < (2/19) > >>

GRiN:
sarashawa wrzucona(i skaner wrzucony na drugi ekran:P), teraz cos w koncu widac
"Samemu EVE może Ci się znudzić."
wiur tundra mi sie troche znudzila po 2 latach..
szukam jakiejs odmiany i full loot pvp

Dalsza czesc nubowskich pytan:

Szacunkowo - jaki trzeba miec budzet zeby zaczac pvp jako alfa?
(tak wiem, nie lataj niczym na co nie mozesz sobie pozwolic...)
Nie rozchodzi mi sie o legit 1v1 tylko raczej polowanie solo na randomow (w miare mozliwosci bez gankowania.. to uzaleznia)
Jest jakis dobry i aktualny tutorial ktory opisuje co gdzie i jak?
Jakis poznany gosc sugerowal ratting ale nie bardzo chce mi sie npceki ganiac..
A, wlasnie.. jak przerzucac kase pomiedzy postaciami na koncie? wystawienie 1 pestki za okreslona cene mi nie poszlo..
Czy na kazda postac dostaje sie 250k skillpointow na start jak zaczyna sie z reflinka?
PS
tutorial najlepiej w formie przystepnej i pisanej (tych godzinnych jutubowych nie ogarniam

Zgudi:

--- Cytat: GRiN w Maj 01, 2018, 17:24:02 ---Szacunkowo - jaki trzeba miec budzet zeby zaczac pvp jako alfa?
--- Koniec cytatu ---

Nie ma konkretnej kwoty. Ale sądzę, że zabawę z PVP właściwie można zaczynać z kilkunastoma mln ISK i fitować sobie jakieś tanie moduły na fregacie.

Większość graczy, którzy będą się z tobą bić ma konto omega, co najmniej kilkadziesiąt mln skilpointów, kilka lat stażu, znają w miarę dobrze mechanikę gry i mają co najmniej kilka miliardów ISK na wallecie (niektórzy kilkadziesiąt na swoje drogie statki) (na marginesie to wciąż i tak nie czyni kogoś dobrym graczem pvp, prosem i tak dalej). Ale na szczęście nie wszyscy, więc jakaś szansa na zwycięstwo jest. Trzeba być raczej wytrwałym, się uczyć i nie zrażać tym, że z początku ktoś nie raz, nie dwa błyskawicznie cię zgwałci (czyt. ubije) i potem będzie trzepał konia do statystyk. :) Po prostu cierpliwość, wytrwałośći gra na fun a nie na efekty to klucz.

GRiN:
'zabawę z PVP właściwie można zaczynać z kilkunastoma mln ISK"
to mam
"fitować sobie jakieś tanie moduły na fregacie."
jakie i na jakiej? :S +  skillset do kompletu
informacji jest od groma, statkow tez sporo a fitow to juz nie mowie ile..
jaka taktyka? kite, broadside lock (nie wiem czy tu to dziala, no i watpie zeby dalo sie statek kosmiczny skampic za rufa...
do tego nie wiem co jest najbardziej nub friendly, rakiety, drony czy wiezyczki..
przeca nie zafituje na herona civilian gatlingow i nie pojde tym innych ludzi tluc :S

"Większość graczy, którzy będą się z tobą bić ma konto omega, co najmniej kilkadziesiąt mln skilpointów, kilka lat stażu, znają w miarę dobrze mechanikę gry i mają co najmniej kilka miliardów ISK na wallecie (niektórzy kilkadziesiąt na swoje drogie statki) (na marginesie to wciąż i tak nie czyni kogoś dobrym graczem pvp, prosem i tak dalej)."
ta, wiem, carebearsy. dawno temu farmilem na takich marki, wymuszalem okupy albo bezczelnie kradlem im okrety wraz z zawartoscia zeby budowac sobie wlasne wylacznie z kradzionych czesci ;) 
"nie zrażać tym, że z początku ktoś nie raz, nie dwa błyskawicznie cię zgwałci (czyt. ubije)"
ryzyko zawodowe wpisane w piracenie
"cierpliwość, wytrwałośći gra na fun a nie na efekty to klucz."
potrzebuje tylko zaczepu (i odpowiedzi na pare nubskich pytan..)
po pierwszych 10 fragach jakos sie ogarne :P

Zgudi:
Warto zaczynać np. od czegoś takiego. Nie pamiętam ile bo na komórce siedzę ale staty ma b. dobre.

Punisher

High Slots
Light Neutron Blaster II
Light Neutron Blaster II
Void S i Null S

Mid Slots
5MN Y-T8 Compact Microwarpdrive
Faint Epsilon Scoped Warp Scrambler

Low Slots
Magnetic Field Stabilizer II
Adaptive Nano Plating II
Adaptive Nano Plating II
IFFA Compact Damage Control
400mm Rolled Tungsten Compact Plates

Rigs
Small Hybrid Burst Aerator II
Small Trimark Armor Pump I
Small Trimark Armor Pump I

[WILD5] Gagat:
pvp w eve to bardzo złożony temat i w zależności z kim, gdzie i jak chcesz się bić taki bierzesz statek i fit. Na początku pewnie najlepiej by było polatać fregatą lub deską w milicyjnym low, w black rise np. Najwięcej byś się nauczył. Solo to jest najbardziej wymagający sposób latania w tej grze. Żeby ogarnąć w ogóle co, po co i dla czego się robi to musiałby Ci ktoś chyba z tydzień tłumaczyć ;]. Samo poprawne fitowanie to temat rzeka. Liczy się nawet poprawna kolejność ułożenia modułów. Kiedyś były akademie, które uczyły podstaw. Teraz to nie wiem czy jeszcze jakaś jest. Musiałbyś znaleźć jakiegoś masochistę, który usiadłby z tobą i tłumaczył wszystko od a-z. Moim zdaniem jedynym wyjściem jest dołączenie do jakiegoś np low secowego korpa i uczenie się od starszych i na własnych błędach. Sam będziesz uczył się pięć razy dłużej, a i tak, wielu rzeczy nie ogarniesz bez wskazówek kogoś oblatanego.  Chyba, że będziesz całymi dniami czytał o trakingu, expolosion radius, velocity itd. Dlaczego jedne moduły przepala się cały czas, inne okazjonalnie. Są to też dziesiątki godzin spędzone na fitowaniu wszystkich statków, nie tylko dla siebie, ale też żeby wiedzieć czego po którym można się spodziewać. Wiadomo, wszystko przychodzi z czasem, ale jak będziesz tylko pytał na centrali i grał sam to ten czas się drastycznie wydłuży ;].

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej