Eve Online > Dyskusje ogólne

Obcy w EVE

<< < (2/5) > >>

Isengrim:

--- Cytat: Gaavrin w Kwiecień 13, 2018, 11:39:38 ---Obca rasa, ale powiedzieli, że to są dalej potomkowie ludzi, któży dotarli do nowego edenu z Ziemi.

A tak w sumie to ile jest ras w eve? Amarr, Caldari, Gallente, Minmatar, Jove, Slepersi to osobna rasa? Teraz trzygłowianie. Coś pominąłem?

--- Koniec cytatu ---

Jeszcze jakies te wymarle rasy ludzi, sa skille na Encryption Methods poszczegolnych z nich.

Qlko1:
Jak wrażenia po dodatku?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Gaavrin:
Polatałem trochę po Abbysal deadspace. Wrażenia bardzo miłe. Jest to fajne, ciekawe, za każdym razem trochę inne. Raz można się niczym nie przejmować, a drugim razem na tym samym poziomie trudności i tym samym rodzaju, ledwo co dać radę. Robi się to bardzo przyjemnie. Jedyny problem, że kasy to z tego nie ma. Żyjąc w nullu jestem w stanie wymyślić kilkanaście lepszych sposobów na zarabianie pod względem isk/h

Skaza:

Nowe instancje zostały przygotowane w bardzo pomysłowy sposób. Wizualnie prezentują się doskonale, poziom trudności... Zmienny, ale to kwestia Tieru oraz tego, jak dopasujemy fit okrętu do efektów w danej instancji. Największym minusem jest to, że praktycznie każdy disconnect sprawia, że okręt zamienia się w popiół. A zarobek... Z wormholowych ratów nigdy nie było bounty, a zarobek polega na zdobyciu ciekawych fantów i zrobieniu z nich ISKów.

Producenci również powinni być zadowoleni:

https://zkillboard.com/kills/abyssal/

[BWTF] Nightwisherek:
Perfect isk sink.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej