Śmietnisko > Off Topic

World of Tanks chyba wszystko mi wyzerowało

(1/1)

Zgudi:
Po paru latach postanowiłem sprawdzić co się w grze dzieje a tu ZONK. Co prawda nie grałem dużo bo kilka tysięcy bitew i pół roku, ale jednak wbiłem trochę czołgów i wchodząc do gry widzę, że nie ma kompletnie nic. Niczego, ani kasy, z kilkanaście baniek które w tedy zostawiłem. Patrzę na niemieckie drzewko i miałem w tedy na full zrobiony np. E75 na IX tierze a teraz nic kompletnie.

Co radzicie? :)

[BU FU] Karas:
pisz do nich. ewentualnie konta Ci sie pomieszaly.

BTW, jesli mowa o wargamingach, to przejeli oni Total war arena.

Gaunt:

--- Cytat: Zgudi w Marzec 19, 2018, 23:13:08 ---Po paru latach postanowiłem sprawdzić co się w grze dzieje a tu ZONK. Co prawda nie grałem dużo bo kilka tysięcy bitew i pół roku, ale jednak wbiłem trochę czołgów i wchodząc do gry widzę, że nie ma kompletnie nic. Niczego, ani kasy, z kilkanaście baniek które w tedy zostawiłem. Patrzę na niemieckie drzewko i miałem w tedy na full zrobiony np. E75 na IX tierze a teraz nic kompletnie.

Co radzicie? :)

--- Koniec cytatu ---

może zalogowałeś się na stare konto, które kiedys robiłeś, kasa kasą, ale żeby drzewko całe poszło to tego nie grali :D

Doom:
Inna opcja jest taka że używałeś... powiedzmy pewnych modyfikacji. Przez jakiś czas (krótki) WG tak się zabawiało z kontami odnośnie których uznali że ich właściciel nie gra uczciwie :P

Jabolex:
A nie zalogowałeś się do innego kraju?
Ja tak miałem w WOWarship do USA się zalogowałem zamiast EU.
I zonk gdzie moje zabawki...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej