Autor Wątek: Witam i za razem pytam  (Przeczytany 5336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapitan ŻBlK

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Witam i za razem pytam
« dnia: Marzec 18, 2018, 13:35:54 »
Witam wszystkich pilotów


Jestem nowym pilotem w eve i mam pytanie odnośnie skilowania postaci. Chodzi mi o solidne podstawowe skille na start, oraz mieć możliwość latania fregatami różnych nacji, a później zdecydować się na konkretną ścieżkę rozwoju.
Czy głupim pomysłem będzie połączenie 4 planów , po jednym dla każdej nacji z tej strony link :

 https://wiki.braveineve.com/public/dojo/wiki/alpha-clone-30-day-skillplans

Oraz o uzupełnienie o brakujące skille, których nie ma w/w planach z tego planu 60 Day Omega Plan ze strony link :

https://wiki.goonfleet.com/Recommended_Skill_Training_Guide

Skille w tych planach się powtarzają, wiec czas skillowania nie powinien być długi pewnie koło 2 miesięcy

Status mojego konta OMEGA

Za każdą odpowiedź z góry dziękuję :)








Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam i za razem pytam
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2018, 14:51:39 »
Jak chcesz sprawdzić jak się czym lata to wystarczy 3lcl na statki i bronie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam i za razem pytam
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2018, 19:36:10 »
odp na zadane pytanie brzmi tak.
o corssie, mozna myslec jak sie ma z 15-20sp.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Witam i za razem pytam
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2018, 07:14:48 »
Oba plany, które zalinkowałeś, pomyślane są pod przygotowanie nowego pilota tak, aby był użyteczny głównie w dużych nullsekowych flotach - plan BRAVE bierze pod uwagę zarówno udział w dużych operacjach strategicznych (jako ewar/light tackle) oraz mniej wymagające pod względem skilli floty, którymi aktywnie lata BRAVE, plan na wiki Goonswarm też jest zrobiony pod ich doktryny i często używane tanie/lowsp floty. Większość z tych planów jest średnio dobra jeśli nie dołączasz do tego typu grupy (choć też nie jest to zły skillplan), zależnie od tego co będziesz robił w najbliższej przyszłości - mogą być potrzebne zmiany/modyfikacje.

Odpowiadając na twoje pytanie: jeśli zamierzasz dołączyć do dużej nullsekowej grupy to nie, te skillplany nie są głupie. Jak nie zamierzasz dołączyć - to zależy, możesz potrzebować inne skille zależnie od grupy (np. skanowanie).
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Kapitan ŻBlK

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Witam i za razem pytam
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2018, 11:38:31 »
Ze względu na zbyt mało czasu na grę ( dużo pracy i małe dziecko) nie mam czasu na aktywne uczestniczenie w korporacji , nastawiam się bardziej na lajtowe granie solo pvp , głównie eksploracja WH w cloaku czymś pokroju Astero skanowanie relikt i dat oraz polowanie na graczy , w przyszłości jaki Stealth Bomber coś w ten deseń, ewentualnie uczestniczenie jeszcze dla odmiany w Faction Warfare . Skill plany w/w po prostu takie znalazłem i stąd moje pytanie czy nadają się jako postawa do obrania później jakiej konkretnej ścieżki. Korporacje to raczej odleglejszy plan jak będzie wiecej czasu na grę, ewentualnie może się uda załapać do mało wymagającej korporacji szkoleniowej gdzie się nauczę poruszania w świecie eve.
A może ktoś zna jaką fajną stronkę gdzie zamieszczone są skillplany pod konkretne kierunki , może coś takiego istnieje?
Na razie dokończę skillplan na caldari bo tą nacją gram i się będę dalej zastanawiał nad skillowaniem  nie widzę się w takich flotach jak pisze kolega Asm Nihouyah, na to jeszcze przyjdzie czas i chęci są , ale to nie teraz.