Eve Online > Wsparcie techniczne

Connection Lost: The socket was closed

<< < (2/3) > >>

[BWTF] Nightwisherek:
Jeśli masz od kogoś pożyczyć router polecam przetestować.

SEM:

--- Cytat: Qlko1 w Luty 21, 2018, 07:07:28 ---Zrób sobie godzinną sesję w EVE na internecie mobilnym z telefonu. Zobacz czy problem się powtórzy.

Stawiam na problem u Twojego dostawcy internetu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---

Spróbuje dzisiaj jak wrócę do domu.


--- Cytat: [BU FU] Karas w Luty 21, 2018, 08:18:06 ---Sa osoby ktore to maja, ale gro nie. Wiec oczywiscie wina po Twojej stronie, lub bardziej neta ktorego masz.
Opcji jest wiele, ruter, fifirifi, sam sprzet operatora netu. Na poczatek wepnij sie w sciane kablem i spr czy jest lepiej. Pozniej zostaje tylko walka z dostawca neta.

--- Koniec cytatu ---

Korzystam już z kabla. Problem w kontakcie z moim ISP leży w tym, że nie bardzo jestem w stanie zlokalizować przyczynę tych błędów bo nie mam strat pakietów do serwera a trace wygląda w porządku. Spróbuję do nich przedzwonić ale wątpię żeby to coś zmieniło bo nie da się naprawić czegoś jak wszystko działa wiec argumenty będą takie same jak ze strony CCP "wszystko działa poza EVE, nie ma strat pakietów ani wysokiego pingu wiec to wina CCP".


--- Cytat: [BWTF] Nightwisherek w Luty 21, 2018, 10:37:22 ---Jeśli masz od kogoś pożyczyć router polecam przetestować.

--- Koniec cytatu ---

Z tym możne być ciężko bo nie mam od kogo. Mógłbym kupić nowy ale musiał bym najpierw wiedzieć na 100%, ze to przyczyna moich problemów. Od biedy mógłbym spróbować pomarudzić do mojego ISP o nowy. Moze mi wymienia dla świętego spokoju. :)

Filip Bonn:
Też mi się to zdarza, jak są odpalone dwa klienty to obydwa łapią dc. Podejrzewam że w moim przypadku to może być strata pakietów. W lolu to samo mi się zdarza, przy ogladabiu twitch w fhd tez potrafi się czasem "dogrywac".

Zgudi:
Ja mam mobilny z Orange i Play. I powiem, że działa lepiej niż 3 radiówki które miałem i VECTRA 150mb/s znajomego, który skarży się na dziwne problemy. Prędkości szczególnie wieczorem w godzinach szczytu nie powalają, ale w evkę, Armę i inne FPS-y na multi da się grać bez odczuwania lagów. Disconnecty zaliczam tylko w eve, ale na szczęście nie dzieje się to często. Na radiówce miałem czasami masakrę. Jednak z mobilnym jest ten problem, że jest bardzo nierówny. W jednych miejscach, tzn. miejscowościach czy dzielnicach będzie chodziło super a w innych będzie lipa, a nawet kiła i mogiła z powodu np. zasięgu czy nadmiernego obciążenia niewydajnych anten.

Doom:
Traceroute jak na kabel bardzo dziwny. Zakładając że grasz z polski to tak z 5 pozycji to Ty i Twój ISP, kolejnych pare to powinna być *(^)&*^(*^_(* Telia.
Co to za ISP? Jedyny polski operator z virgin w nazwie to mobilka jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej