Autor Wątek: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam  (Przeczytany 21296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 11, 2018, 21:55:19 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ekZIfZyvoBc[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 19:30:09 wysłana przez Ghash »
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2018, 08:46:38 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uWCz3BBfmPE[/youtube]

W zasadzie większość tego co mitani powiedział imo się zgadzam. Czy to jest śmieszne może i trochę, ale na pewno nie głupie. Stary temat bociarzy, zawsze drażliwy.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2018, 09:20:01 »
Nie chcialbym wyjsc na hipokryte: ], bo sam nie lubie powtarzalnych glupich czynnosci.
Ale ccp powinno sie gruntownie zabrac za problem bociarstwa, to nie sa pojedycze osoby. To sa cale ally i cale regiony, w ktorych nic oprocz bociarzy sie nie znajdzie. Nie chcialbym tu rzucac liczbami, ale zdecydowana wiekszosc systemow null, to martwica odbytu. Obecnie poza Pure blind i okolicami nie ma nawet czego szukac. Czasami wykonujemy proby, aby cos polatac ale po zrobieniu 30-40j odechciewa sie. Skala produkcji pustych iskow jest porazajaca, a ten filmik jest tylko smutnym potwierdzeniem jak bardzo ccp ma to w dupie.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2018, 10:00:48 »
W zasadzie większość tego co mitani powiedział imo się zgadzam. Czy to jest śmieszne może i trochę, ale na pewno nie głupie. Stary temat bociarzy, zawsze drażliwy.

Przecież to nie zgłaszający banuje konto, co ten Mittani wymyśla. Zgłaszający zwraca CCP uwagę, że być może ten statek lata na bocie.
Dla mnie przesłanie tego Pana jest następujące:
"Widzisz coś niezgodnego z EULA w NASZYM aliansie to morda w kubeł!"
I jakiś taki niesmak powstaje, ale nie żeby to zachowanie liderszipu jakoś mnie dziwiło, jest takie EvEkowe.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2018, 11:48:27 »
Ja jak to usłyszałem miałem ogromny niesmak. Ja rozumiem co Mittani miał na myśli, ale wyraził to tak niefortunnie, że nadawałby się na ministra w rządzie pisu.
Ja jakbym miał podejrzenia, że ktoś boci. Nie przypuszczenia, tylko faktycznie podejrzania, że ktoś używa bota, to bym nie miał skrupułów zgłosić osoby z własnej korporacji. Nie ma gorszego raka niż boty i każdy kto to robi zasługuje na bana

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2018, 11:50:11 »
Wow. Tez mi wniosek  ;D lider/wyrocznia/propagandzista najwiekszego sojuszu  w grze nastawionej na wojne/hype/propagande uprawia wlasna polityke - jestem po prostu w szoku!

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2018, 12:09:20 »
Tak mi przyszło do głowy. Skoro ccp ma taki problem z rozpoznawaniem botów, to może to jest pomysł na kolejną iteracje projektu discovery? Gracze eve udowodnili że się do tego nadają.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2018, 14:23:35 »
Jak wrzucą jakieś skórki doi wygrania, plexy czy inne wartości to znajdą się chętni do "questa" :)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2018, 14:44:58 »
boty ;]. Wystarczy poleciec do dronkowa itd, żeby zobaczyć jaka jest skala bocących vexorów i carierów. Tak, tak, bo vexory same farmią. Gówno prawda ;]. Nie wiem czy ccp wogóle ma narzędzia do walki z clickerami itd. Jaki jest sens podpierdalania swoich kolegów z ally jak 3/4 ruskich farmerów to boty ? Po co obniżać swoje szanse ? ;]

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2018, 15:14:59 »
I nie i tak VNI same racą na afku więc tutaj skala jest do zmierzenia. Indywidualne lekcje z samoracących VNI dostępne w BWTF. Wiesz może się mylę ale nasz region a niektóre systemy swiecą jak supernova co znaczy że raciarnia jak się patrzy wiadomo. Jakoś bociarzy nei widziałem u nas czy w okolicznych systemach. Ba nie wyobrażam sobie, że nikt nie zauważył mechanizmu np ciagle jakiś Nyx nie sprawdza anomki czy ktoś tam jest i warpi "przypadkiem". Takiego się przecież na localu edukuje za pomocą odpowiednich sformuowań ... jak bot nie odpowie raz drugi trzeci to się robi interesująco...a właściciel bota nie chce być interesujący ;)

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2018, 16:19:57 »

Może tutaj nie chodzi o to, czy CCP posiada narzędzia do rozpoznawania botów...

Pytanie brzmi, czy CCP ma interes w banowaniu zautomatyzowanych farmerów? Każde konto to realna gotówka i zarobek.


Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 12, 2018, 16:44:48 »
Gdybym był botem to nie płaciłbym za konto tylko sprzedawał iski/plexy poza grą ... to raczej chyba nie przynosi realnej gotówki CCP. Nie mówiąc już o tym jak to wpływa na samą walutę isków. Narzędzia nawet jeśli mają skuteczne to śmiem twierdzić że skala jest na tyle duża, że za mało "sił" roboczych maja aby to ogarnąć. Jeśli masz dwóch typków co siedzą i na pełen etat sprawdzają/analizują tylko i wyłącznie zgłoszenia botów to ile ich dziennie zbanują 20-30?

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 12, 2018, 16:51:52 »
Pobijcie to :D
https://zkillboard.com/kill/67938773/
https://zkillboard.com/kill/67938727/

#niemójcorp

Przecież to nie zgłaszający banuje konto, co ten Mittani wymyśla. Zgłaszający zwraca CCP uwagę, że być może ten statek lata na bocie.
Dla mnie przesłanie tego Pana jest następujące:
"Widzisz coś niezgodnego z EULA w NASZYM aliansie to morda w kubeł!"
I jakiś taki niesmak powstaje, ale nie żeby to zachowanie liderszipu jakoś mnie dziwiło, jest takie EvEkowe.

Gooni mają praktykę rozwiązywania problemu botów od lat. Chodzi o: zgłosisz kogoś kto po prostu multiboxuje bez używania botów (dla nowych/noobów w multiboxingu ogarnianie 15 kont naraz wydaje się niemożliwe, kiedyś chcieli mnie raportować za używanie mark/botów z uwagi na regroup na kilku gilach które multiboxowałem broniąc POSa) albo kogoś kto jest ludziom z ally coś winny i/lub jeszcze tego nie oddał (obsługuje SRP, pożyczka od innego gracza, owner istotnej cytadeli itd.), ta osoba dostaje bana po twoim raporcie i uczciwy goon dostał po łbie za twoją nadgorliwość. Zgłaszasz do CEO corpa, w którym ta osoba jest (lub do Innominate) do weryfikacji, leci procedura upewnienia się że kick/ban tego pana nikomu krzywdy nie robi, leci kick/purge, awox i raport do CCP - a potem w papierach koleś który dostał bana za bocenie nie dostał go będąc w goonach, więc GSF dla CCP wygląda krystalicznie czysto. Proste. :^)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 12, 2018, 17:13:12 »
a niby dlaczego nyx ma nie sprawdzać anomki zanim warpnie ? To są podstawowe rzeczy w botach. Botów jest mega dużo, CCP nie jest w stanie tego ogarnąć. Nie sądzę, żeby siedzieli nad każdym raportem całymi dniami. Jeśli clicker ma ustawione różne czasy, to udowodnienie tego pewnie nie jest za proste. Trzeba nad tym posiedzieć. Raczej im się nie chce. Musieli by zbanować pewnie połowe nulla, żeby załatwić sprawę ;]

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 12, 2018, 17:15:31 »
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/7wwpqx/im_a_bot_developer_ask_me_anything/

Większość botów to nie są klikery (OCR + direct command jest najpopularniejsze obecnie w tanich/darmowych botach), polecam lekturę całego wątku zalinkowanego powyżej jak ktoś ma więcej czasu. CCP po prostu brakuje ludzi, żeby wyłapywać boty, automatyzacja "na bezczela" jest bezkarna.

PS. wracając do tematu - nikt nie zalinkował https://zkillboard.com/related/30003125/201802101900/ ? TEST feed, please ignore.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2018, 17:29:35 wysłana przez [BVSQD] Asm Nihouyah »
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 12, 2018, 20:19:56 »
Tak jak dzisiaj sobie robilismy pierdololo na ten temat. Konklucja jest taka, ze samemu ccp na tym nie zalezy aby cos z tym zrobic. maja win win. bo nie dosc ze bociarze boca i maja po 2 i wiecej kont. 2 plex jest tak drogi, ze normalny gracz nawet nie mysli o kupnie plexa za iski, co wiecej wato nawet kupowac plexy aby je potem opylic za hajsy.

Generalnie filmik wydaje sie zajebistym baitem i cel jest odwrotny niz wprost przekazuje.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2018, 07:26:26 »

Gooni mają praktykę rozwiązywania problemu botów od lat. Chodzi o: zgłosisz kogoś kto po prostu multiboxuje bez używania botów (dla nowych/noobów w multiboxingu ogarnianie 15 kont naraz wydaje się niemożliwe, kiedyś chcieli mnie raportować za używanie mark/botów z uwagi na regroup na kilku gilach które multiboxowałem broniąc POSa) albo kogoś kto jest ludziom z ally coś winny i/lub jeszcze tego nie oddał (obsługuje SRP, pożyczka od innego gracza, owner istotnej cytadeli itd.), ta osoba dostaje bana po twoim raporcie i uczciwy goon dostał po łbie za twoją nadgorliwość. Zgłaszasz do CEO corpa, w którym ta osoba jest (lub do Innominate) do weryfikacji, leci procedura upewnienia się że kick/ban tego pana nikomu krzywdy nie robi, leci kick/purge, awox i raport do CCP - a potem w papierach koleś który dostał bana za bocenie nie dostał go będąc w goonach, więc GSF dla CCP wygląda krystalicznie czysto. Proste. :^)

Co kurwa?
Ty to na serio piszesz?
Za niewinność nie banują ale widzę w goonach rączka rączkę myje.
Te tłumaczenie jest tak pokrętne, że to jest masakra jakaś.
"Procedura weryfikacyjna"?!? Jaka?
-hej stary, chodzą plotki że bocisz czy to prawda?
-nie no co Ty, multiboxuje sobie na lajcie
-hehe


Miłego dnia.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2018, 08:19:11 »
#niemójcorp

Gooni mają praktykę rozwiązywania problemu botów od lat. Chodzi o: zgłosisz kogoś kto po prostu multiboxuje bez używania botów (dla nowych/noobów w multiboxingu ogarnianie 15 kont naraz wydaje się niemożliwe, kiedyś chcieli mnie raportować za używanie mark/botów z uwagi na regroup na kilku gilach które multiboxowałem broniąc POSa) albo kogoś kto jest ludziom z ally coś winny i/lub jeszcze tego nie oddał (obsługuje SRP, pożyczka od innego gracza, owner istotnej cytadeli itd.), ta osoba dostaje bana po twoim raporcie i uczciwy goon dostał po łbie za twoją nadgorliwość. Zgłaszasz do CEO corpa, w którym ta osoba jest (lub do Innominate) do weryfikacji, leci procedura upewnienia się że kick/ban tego pana nikomu krzywdy nie robi, leci kick/purge, awox i raport do CCP - a potem w papierach koleś który dostał bana za bocenie nie dostał go będąc w goonach, więc GSF dla CCP wygląda krystalicznie czysto. Proste. :^)

że co?
pewpew

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2018, 08:52:50 »
Co kurwa?
Ty to na serio piszesz?
Za niewinność nie banują ale widzę w goonach rączka rączkę myje.
Te tłumaczenie jest tak pokrętne, że to jest masakra jakaś.
"Procedura weryfikacyjna"?!? Jaka?
-hej stary, chodzą plotki że bocisz czy to prawda?
-nie no co Ty, multiboxuje sobie na lajcie
-hehe

Miłego dnia.

A co jest złego w multiboxowaniu? Mówimy o czymś zupełnie innym.
Poza tym czego tu nie rozumieć Goonsi mają procedurę na potencjalnych "bociarzy". Tak jak i Ty byś miał(może masz) w swojej korporacji gdybyś tego nie akceptował.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 13, 2018, 09:19:41 »
A co jest złego w multiboxowaniu? Mówimy o czymś zupełnie innym.
Poza tym czego tu nie rozumieć Goonsi mają procedurę na potencjalnych "bociarzy". Tak jak i Ty byś miał(może masz) w swojej korporacji gdybyś tego nie akceptował.

Gdzie ja napisałem, że multiboksowanie jest nielegalne.
Nielegalne są boty.

Poza tym widzę, że nie zrozumiałeś o co chodzi, więc przeczytaj sobie post, który zacytowałem jeszcze raz.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 13, 2018, 09:30:02 »
Nie no zgadza się, natomiast fakt faktem Goonsi mają swoją politykę na to - czy skuteczna ? Wali mnie to dopóki nie zobaczę sam bota :)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 13, 2018, 09:41:10 »
Co kurwa?
Ty to na serio piszesz?
Za niewinność nie banują ale widzę w goonach rączka rączkę myje.
Te tłumaczenie jest tak pokrętne, że to jest masakra jakaś.
"Procedura weryfikacyjna"?!? Jaka?
-hej stary, chodzą plotki że bocisz czy to prawda?
-nie no co Ty, multiboxuje sobie na lajcie
-hehe

Zacznijmy od tego, że w goonach nie jestem. Procedura raportowania ma za zadanie upewnić się, że jak bociarz dostanie bana, to 1) w chwili bana nie będzie w Goonswarm (czyli jakby CCP robiło statystyki gdzie bocą, to gooni nie bocą) 2) będzie zaraportowany przez leadership GSF (patrzcie CCP jak bardzo pilnujemy, żeby bocenia nie było) 3) jest rozliczony z resztą goonów jeśli chodzi o pożyczki, powierzone rzeczy itd. (coby osoba postronna, która nie boci nie straciła na tym, że np. bociarz wziął 30bil pożyczki na zainjectowanie bot rorquali). Dodatkowo CCP ma w swojej historii sytuacje, gdzie (temp) bany rozdawali tylko na podstawie podejrzeń, bez żadnego sprawdzenia. Teraz pomyśl co się stanie, jak seria raportów i tempban trafi np. na supercapitalowego FC w momencie gdy flota jest wylogowana 3 regiony dalej na deployu. Chodzi tylko o to, żeby bany za makra/boty nie zaszkodziły pozostałym w Imperium.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2018, 09:56:16 »
Czyli procedura kontroli wewnetrznej...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 13, 2018, 10:18:11 »
W której wg tego co czytamy to gooni najpierw sprawdzają czy delikwent botuje (pewnie z fusów) a dopiero po potwierdzeniu (lol) zgłaszają do ccp - śmiechu warte i nielegalne
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 13, 2018, 10:57:35 »
Jak dla mnie, jebac boty. bardziej boli mnie, ze lokalsy nie maja interesu w bronieniu systemu w ktorym farmia.
Tzn w kazdym systemie powinna byc strukturka którą mozna by przekrecic w momencie jak system przez ostatnia godzine byl farmiony. np 10min flipowania, po ktorym spada security status o 1 i 24h reinforce na kolejna mozliwosc.

Moze jak ilosc anomalek spadnie do zera, to wymusi na hostach do zmiany sposobu zabawy w ta gre.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2018, 11:28:45 »
W której wg tego co czytamy to gooni najpierw sprawdzają czy delikwent botuje (pewnie z fusów) a dopiero po potwierdzeniu (lol) zgłaszają do ccp - śmiechu warte i nielegalne

Filip próbuje zrozumieć Ciebie i jakoś mi nie idzie...dlaczego śmiechu warte jest działanie mające na celu znalezienie dowodu (jakiegokolwiek) że ktoś boci? Bo dla mnie to bardziej właściwa droga aniżeli spamowanie "report bot" na pałę. Nielegalne? Why?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 13, 2018, 11:53:01 »
Dlatego śmiechu warte bo nie mają narzędzi jak devsi. I teraz ja się zastanawiam dlaczego nie zauważasz tak oczywistej oczywistości, specjalnie?
A jesli ta goonowska "komisja", nie znajdzie dowodów to nie zgłasza ticketa do ccp?
Bo konkretnie o to mi chodzi.

Domyslasz się już do czego zmierzam czy dalej ciemność?  >:D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 13, 2018, 12:33:10 »
Dlatego śmiechu warte bo nie mają narzędzi jak devsi. I teraz ja się zastanawiam dlaczego nie zauważasz tak oczywistej oczywistości, specjalnie?
A jesli ta goonowska "komisja", nie znajdzie dowodów to nie zgłasza ticketa do ccp?
Bo konkretnie o to mi chodzi.

Domyslasz się już do czego zmierzam czy dalej ciemność?  >:D

https://www.eveonline.com/article/the-eve-security-taskforce-report-a-bot/

Przeczytaj sobie co powinieneś zrobić zanim zglosisz że ktoś boci. To jest dla mnie śmiechu warte, bo mi by się za cholere nie chciało obserwować goscia tak długo. I teraz weż 3000 gości z karmafleet, którzy po tygodniu grania w eve widzą 6 rorquali jednego gościa na pasku i weź im wytłumacz, że to nie bot. I jeden z drugim klinkną raport bot na niewinnym gosciu bo nie wiedza o czym mówią.
Jestem przekonany, że jeżeli ktoś zachowa procedurę sugerowaną przez ccp i zaraportuje bota to nikt mu złego słowa w goonach nie powie.

Swoją drogą, to jak dla mnie delve to wogóle najgorszy w tym momencie region do bocenia. Za duży tłok, a ochrona goonowych superow i tak ci nie pomoże jak nie wejdziesz na comsy.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 13, 2018, 12:44:59 »
No to teraz rozumi cieć. I to się zgadza, że GSF nie ma narzędzi, ale ustanowiło sobie takie prawo i je "stara" się egzekwować. Ba niestosowanie się ogólnie do zasad szybko i skutecznie jest rozwiązywane, niektórym to pasuje innym nie. Z tego co pamiętam to był taki przypadek że był zabity super we własnych szeregach GSF w związku z boceniem, kwestia czy był winny...nawet jeśli CCP nie znalazło w nim winy to spadł i kick.

tak z innej beczki, wczoraj mieliśmy ciekawą Polską flotkę - zebrało się kilka PL corpów na zabijanie śjakiegoś randomowego Azbela - wprawdzie liczyliśmy na bitkę :(, ale miło było. Nawet zawitał znany jutuber Sześcienna geometria! :p
https://zkillboard.com/kill/67997238/


[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 13, 2018, 12:47:00 »
https://www.eveonline.com/article/the-eve-security-taskforce-report-a-bot/

Przeczytaj sobie co powinieneś zrobić zanim zglosisz że ktoś boci. To jest dla mnie śmiechu warte, bo mi by się za cholere nie chciało obserwować goscia tak długo. I teraz weż 3000 gości z karmafleet, którzy po tygodniu grania w eve widzą 6 rorquali jednego gościa na pasku i weź im wytłumacz, że to nie bot. I jeden z drugim klinkną raport bot na niewinnym gosciu bo nie wiedza o czym mówią.
Jestem przekonany, że jeżeli ktoś zachowa procedurę sugerowaną przez ccp i zaraportuje bota to nikt mu złego słowa w goonach nie powie.

Swoją drogą, to jak dla mnie delve to wogóle najgorszy w tym momencie region do bocenia. Za duży tłok, a ochrona goonowych superow i tak ci nie pomoże jak nie wejdziesz na comsy.

"Jestem przekonany, że jeżeli ktoś zachowa procedurę sugerowaną przez ccp i zaraportuje bota to nikt mu złego słowa w goonach nie powie. " O ile nie ogłosi tego właśnie wszem i obec w aliansie że zaraportował go bo wg niego on boci :D

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 13, 2018, 14:42:54 »
"Jestem przekonany, że jeżeli ktoś zachowa procedurę sugerowaną przez ccp i zaraportuje bota to nikt mu złego słowa w goonach nie powie. " O ile nie ogłosi tego właśnie wszem i obec w aliansie że zaraportował go bo wg niego on boci :D
Będzie jak z zeszłorocznym CSM ballot - jak zaraportujesz i nic o tym nie powiesz, to nikt ci nic nie zrobi, bo nawet nie mają jak sprawdzić. Jak zaczniesz się chwalić, że raportujesz boty bezpośrednio to CCP to polecisz za otwarte sprzeciwianie się regułom Imperium. Nic nowego.

@Filip Bonn: nie wydaje mi się, żeby weryfikowali na 100%, patrzą tylko czy to może być bot (czyli: czy jest ryzyko, że dostanie bana) i jeśli tak, robią co mogą żeby za tym banem nie poszły problemy dla innych goonów - np. dając mu shadowban na jabberze (wiadomości od/do są moderowane), w tematach na forum (loan subforum, cap/super selling z zaliczką) itd. Jak to będzie wyjaśnione, to bezpieczniej dla goonów kicknąć takiego, zawoxować i zaraportować do CCP (w tej kolejności, nawet jeśli okaże się niewinny) niż trzymać i ryzykować CCP przyglądające się uważnie goonom - nikt nie chce dochodzenia i banów do których Imperium nie będzie przygotowane wcześniej.

Cytuj
I teraz weż 3000 gości z karmafleet, którzy po tygodniu grania w eve widzą 6 rorquali
Chyba 26. :^)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 13, 2018, 17:52:08 »
[admin]EKHEM[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 13, 2018, 19:20:43 »
Czemu admin moderuje taki zywy temat?! To napasc na wolnosc demokracji! Sprawa skonczy sie przed komisja UE!

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 13, 2018, 20:10:26 »
Czemu admin moderuje taki zywy temat?! To napasc na wolnosc demokracji! Sprawa skonczy sie przed komisja UE!
Załóżcie nowy temat i przenieście tam powyższe posty. Ja nie mam uprawnień.

EDYTA: Wysyłałem prośbę do Dooma o wydzielenie wątku.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2018, 21:13:29 wysłana przez Zgudi »