Śmietnisko > Flamewar

Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam

<< < (2/11) > >>

Gaavrin:
Ja jak to usłyszałem miałem ogromny niesmak. Ja rozumiem co Mittani miał na myśli, ale wyraził to tak niefortunnie, że nadawałby się na ministra w rządzie pisu.
Ja jakbym miał podejrzenia, że ktoś boci. Nie przypuszczenia, tylko faktycznie podejrzania, że ktoś używa bota, to bym nie miał skrupułów zgłosić osoby z własnej korporacji. Nie ma gorszego raka niż boty i każdy kto to robi zasługuje na bana

[BWTF] Savannah Kado:
Wow. Tez mi wniosek  ;D lider/wyrocznia/propagandzista najwiekszego sojuszu  w grze nastawionej na wojne/hype/propagande uprawia wlasna polityke - jestem po prostu w szoku!

Gaavrin:
Tak mi przyszło do głowy. Skoro ccp ma taki problem z rozpoznawaniem botów, to może to jest pomysł na kolejną iteracje projektu discovery? Gracze eve udowodnili że się do tego nadają.

[BWTF] Nightwisherek:
Jak wrzucą jakieś skórki doi wygrania, plexy czy inne wartości to znajdą się chętni do "questa" :)

[WILD5] Gagat:
boty ;]. Wystarczy poleciec do dronkowa itd, żeby zobaczyć jaka jest skala bocących vexorów i carierów. Tak, tak, bo vexory same farmią. Gówno prawda ;]. Nie wiem czy ccp wogóle ma narzędzia do walki z clickerami itd. Jaki jest sens podpierdalania swoich kolegów z ally jak 3/4 ruskich farmerów to boty ? Po co obniżać swoje szanse ? ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej